×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 2,5 mln pasażerów w Rzeszowie


Ryanair poinformował dziś (11.12), że od 2005 roku przewiózł 2,5 mln pasażerów na trasach z i do Rzeszowa. Jubileuszowym pasażerem linii Ryanair w tym mieście została sześcioletnia Vanessa Nieradka, która wracała z wakacji razem z rodziną.Vanessa, która leciała do Dublina, otrzymała upominki od Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 7 połączeń z Rzeszowa.

//www.pasazer.com/img/images/normal/IMG_6134%20(1).JPG
- Ryanair od 2005 roku przewiózł 2,5 mln pasażerów z/do Rzeszowa. Obecnie oferuje 7 połączeń ze stolicy Podkarpacia. W ofercie na lato 2015r. zwiększyliśmy częstotliwość lotów do Londynu Stansted z 7 do 9 tygodniowo (dwa razy dziennie w środy i niedziele). Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym dotychczasowym zmianom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać - powiedziała w Rzeszowie Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

Fot. Ryanair
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie