×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SWISS: Do Warszawy Embraerem E190


Linia SWISS planuje od 22 grudnia obsługiwać część lotów po Europie Embraerami E190 wynajętymi od Helvetic Airways. E-Jety mają także codziennie pojawić się na trasie z Warszawy do Zurychu - wynika z systemu rezerwacyjnego linii.


Dla polskich pasażerów oznacza to poprawę komfortu podróżowania, ponieważ Fokkery  100 i BAe Avro RJ100 obsługujące w większości trasę Warszawa - Zurych posiadają pięć foteli w rzędzie (2-3), natomiast Embraery cztery fotele (2-2). Ponadto E-Jety są znacznie cichsze od wysłużonych Fokkerów i Avro.

//www.pasazer.com/img/images/normal/helvetic,airways,fokker100,pbozyk.jpg
Fokker 100 w barwach linii Helvetic Airways

Oprócz Warszawy, samoloty E190 będą latały regularnie do Dusseldorfu, Pragi i Belgradu. Przewoźnik zastrzega sobie możliwość zamiany samolotu z przyczyn operacyjnych.

E-Jety zostaną wynajęte przez SWISS (na zasadach ACMI) od linii Helvetic Airways. Jest to tymczasowe rozwiązanie podyktowane wycofaniem najstarszych maszyn BAe Avro RJ100 oraz opóźniającym się przylotem Bombardierów CSeries. Więcej na ten temat w naszym artykule "Helvetic przejmie wszystkie E190 po NIKI".

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie