×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Najnowsze wiadomości od Accor Hotels


Płatności przelewem, nowa strona czy darmowa prasa. To tylko część z najnowszych wiadomości od Accor Hotels, strategicznego partnera Grupy Hotelowej Orbis.


Grupa Hotelowa Orbis wprowadza płatność przelewem online

Od listopada br. goście, którzy chcą zarezerwować nocleg w jednym z hoteli Grupy Orbis zlokalizowanych w Polsce mogą dokonać płatności za pomocą przelewu internetowego. Transakcja umożliwia klientom szybkie, wygodne i bezpieczne uregulowanie należności za pokój.
//www.pasazer.com/img/images/normal/przelew%20online.png
Dotychczas goście mogli skorzystać z rezerwacji wyłącznie podając numer karty kredytowej. Wraz z udostępnieniem dla klientów nowej metody płatności, Grupa Hotelowa Orbis rozpoczęła kampanię informacyjną w mediach elektronicznych.

Nowa strona Accorhotels.com


Od 3 grudnia br. goście rezerwujący nocleg na Accorhotels.com mogli zobaczyć jej nowy, odświeżony wygląd.  Na stronie klienci znajdą wszystkie informacje dostępne we wcześniejszej wersji serwisu. Szata graficzna została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami.

//www.pasazer.com/img/images/normal/accorhotels.com.jpg
Główne menu postanowiono podzielić na moduły, które zdecydowanie ułatwiają nawigację po serwisie i odnajdywanie poszukiwanych treści. Rezerwując nocleg, klienci otrzymują dostęp do najnowszych promocji, proponowanych kierunków podróży, programie lojalnościowym Le Club Accorhotels, partnerach oraz pakietowych informacji o każdej z marek.

Darmowa prasa w hotelach Accor


Accor nawiązał współpracę z PressReader, platformą umożliwiającą dostęp do prasy w cyfrowym formacie. Usługa będzie wprowadzona do wszystkich hoteli Grupy w pierwszym półroczu 2015 roku. Dzięki Accor Press, goście otrzymują w szybki i łatwy sposób dostęp do oferty ponad 2 700 międzynarodowych gazet i czasopism.
//www.pasazer.com/img/images/normal/Picto_Accor_Press_Reader_Fond_clair_1024.png Z platformy cyfrowej można skorzystać za pomocą smartphona, laptopa lub tabletu w każdym systemie operacyjnym - iOS, Android, Blackberry oraz Windows. Aplikacja - Accor Press dostępna jest bezpośrednio po zalogowaniu się do hotelowej sieci. Po jej pobraniu goście mogą bezpłatnie ściągnąć interesujące ich artykuły, gazety i czasopisma, a następnie przeczytać je kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą. Ponadto, Accor Press oferuje wiele dodatkowych możliwości, np. umieszczenie publikacji na portalu społecznościowym, pozostawienie komentarza czy tłumaczenie publikacji w 17 językach. W Polsce platforma cyfrowa testowana jest w 8 hotelach: Mercure Poznań Centrum, Mercure Częstochowa, Mercure Warszawa Centrum, Novotel Kraków Centrum, Novotel Warszawa Airport, Novotel Warszawa Centrum, Novotel Vilnius Centre oraz ibis Poznań Centrum i ibis Warszawa Centrum.

Accor otwiera pierwszy hotel marki Novotel w Birmie

Novotel Inle Lake Myat Min znajduje się na wschodnim brzegu jeziora Inle w Birmie. Hotel oferuje 2 wille prezydenckie, które położone są na spokojnym jeziorze, a każda z nich posiada własną oddzielną sypialnię i salon. Ponadto, goście mogą skorzystać ze 120 przestronnych i komfortowych pokoi wyposażonych w nowoczesne udogodnienia, takie jak stacje dokujące na iPada oraz iPoda.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Novotel%20Inle%20Lake%20Myat%20Min_1.jpg
W Novotel Inle Lake Myat Min działają dwie restauracje: Terrace Restaurant serwuje szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej i międzynarodowej, natomiast Sunset Restaurant oferuje dania a la carte oraz wina ze swojej piwniczki.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Novotel%20Inle%20Lake%20Myat%20Min_4.jpg
Wyjątkowe atuty lokalu można dostrzec wieczorem, obserwując panoramę zachodzącego słońca. W hotelu działają również dwa bary - Pool Bar i Sunset Bar, są to idealne miejsca na relaks i odpoczynek. Obiekt dysponuje także odkrytym basenem, centrum fitness i spa oraz oferuje wycieczki łodzią po okolicy.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Novotel%20Inle%20Lake%20Myat%20Min_3.jpg
Fot. Accor Hotels
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie