Podaruj mile topbonus w dobrej sprawie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
04 grudnia 2014 08:01
Członkowie programu lojalnościowego topbonus, należącego do airberlin, do końca roku mogą podarować swoje mile na cele dobroczynne. Przewoźnik przekaże wybranej organizacji kwotę proporcjonalną do liczby podarowanych mil.
Reklama

Uczestnicy programu mają dwie organizacje dobroczynne do wyboru: Fundację "Menschen fuer Menschen" ("Ludzie dla ludzi") założoną przez Karlheinza Boehma i pomagającą głównie Etiopii oraz Fundację Pomocy Dzieciom "Drying Little Tears" ("Ocierając małe łzy") Reginy Sixt.

Mile można podarować za pośrednictwem internetowego sklepu programu topbonus lub bezpośrednio z poziomu panelu użytkownika programu. Prezentowane są różne projekty, na które można przeznaczyć swoje mile. Poziom darowizny jest całkowicie dowolny z wyjątkiem limitu minimalnego, który został ustalony na 2500 mil w programie pomocy Etiopii i 2000 mil w organizacji Reginy Sixt.

Jak podkreśla airberlin w komunikacie prasowym, już za 10000 mil można przekazać środki wystarczające na zapewnienie podstawowej edukacji jednemu dziecku w Etiopii.

Za pośrednictwem organizacji Reginy Sixt można pomóc sfinansować m.in. budowę szkoły z internatem dla porzuconych dzieci w Meksyku.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama