×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT oficjalnym przewoźnikiem Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia


LOT zaprezentował Embraera 175, który przez najbliższe pół roku będzie latał w malowaniu Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Jest to jeden z elementów współpracy LOT-u z organizatorami pierwszych w Polsce triathlonowych zawodów z serii IRONMAN 70.3.

IRONMAN  jest obecny na 5 kontynentach, a w ramach cyklu organizowanych jest w ciągu roku ponad 130 imprez, w których uczestniczy ponad 250 tysięcy sportowców. 

Cieszymy się, że tak znane i prestiżowe zawody wreszcie odbędą się w Polsce. Jest to ogromne wyróżnienie i docenienie wielu lat ciężkiej pracy na rzez popularyzacji triathlonu w Polsce - mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. - Na zawody Ironman przyjeżdżają ludzie z całego świata. Statystycznie nawet połowa uczestników takich zawodów to obcokrajowcy. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z naszym narodowym przewoźnikiem lotniczym. 

Już na początku grudnia w niebo wzbije się Embraer 175 w barwach PLL LOT i Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Będzie go można obserwować na różnych trasach europejskich i krajowych przez kolejne 6 miesięcy, aż do końca maja.

LOT jako nowoczesny, międzynarodowy przewoźnik z przyjemnością angażuje się w tak prestiżowe i rozpoznawalne na całym świecie wydarzenie. Cieszymy się, że możemy włączyć się w propagowanie zdrowego stylu życia i sportowej rywalizacji  - mówi Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT, który jednocześnie został jednym z ambasadorów imprezy. 


LOT na swoich pokładach popularyzuje również zdrowy tryb życia. Już obecnie  podczas rejsów długodystansowych Dreamlinerami proponuje śniadania fit w klasie LOT Premium oraz LOT Business Class. W 2015 roku oferta będzie rozbudowywana na wszystkie klasy i połączenia, także europejskie. Nowa propozycja to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie i formę, a na pokładzie samolotu chcą zjeść pożywny posiłek skomponowany z lekkich i najzdrowszych składników, zawierających dużo warzyw, białe mięso lub ryby. 

LOT jako oficjalny przewoźnik Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia stworzył także dedykowaną ofertę dla uczestników oraz ich rodzin.

Herbalife Ironman 70.3 Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2015. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km), a także sztafety dla 3-osobowych drużyn oraz aquathlony dla dzieci.

fot. LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie