Wizz: 2 mln pasażerów na trasie Gdańsk - Londyn Luton

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
28 listopada 2014 15:26
1 komentarz
Wizz Air świętuje przewiezienie 2-milionowego pasażera podróżującego na trasie Londyn Luton - Gdańsk. Pani Celina Zielińska przyleciała samolotem linii Wizz Air wraz z rodziną. Dla 2-milionowej pasażerki był to lot pełen wrażeń nie tylko ze względu na wyjątkowe wyróżnienie.
Reklama

Lot z Londynu Luton z powodu utrzymującej się mgły w Gdańsku, został przekierowany na inne lotnisko. W finale jednak Wizz Air zadbał o to, by wszyscy pasażerowie lotu podróż zakończyli w porcie im. Lecha Wałęsy. Na lotnisku przedstawiciele linii Wizz Air oraz Portu Lotniczego Gdańsk wręczyli pasażerce voucher na loty Wizz Air oraz pamiątkowy model samolotu Airbus A320 w barwach przewoźnika.

- Do Wielkiej Brytanii poleciałam odwiedzić córkę. Był to mój pierwszy lot liniami Wizz Air, który na pewno pozostanie w pamięci. Mam nadzieję, że już niedługo nadarzy się okazja, by powrócić na pokład Wizz Air, na przykład wykorzystując fantastyczny prezent w postaci vouchera - powiedziała Celina Zielińska, jubileuszowa pasażerka.

//www.pasazer.com/img/images/normal/WIZ_2%20miliony%20pasa%C5%BCer%C3%B3w%20Wizz%20Air.jpg
- W zeszły piątek 21 listopada 2014 Port Lotniczy Gdańsk świętował przekroczenie liczby 3 milionów pasażerów obsłużonych w ciągu roku. Ten sukces zawdzięczamy również w olbrzymiej mierze pasażerom linii Wizz Air. Dwa miliony pasażerów Wizz Air oraz doskonała siatka połączeń z Gdańska to najlepszy dowód, jak ważnym graczem jest ten przewoźnik na pomorskim rynku lotniczym - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk.

- Mamy ogromną przyjemność powitać 2-milionowego pasażera na trasie Gdańsk-Londyn Luton. Głównym celem Wizz Air w Polsce jest dostarczanie doskonałej jakości usług i niskich cen biletów lotniczych, ku zadowoleniu i satysfakcji pasażerów takich jak pani Celina Zielińska. 2-milionowy pasażer Wizz Air to także okazja do podziękowania lotnisku w Gdańsku za profesjonalizm i zaangażowanie - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Fot. Wizz Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

hariko 2014-11-29 18:50   
hariko - Profil hariko
latanie bardzo spowszednialo, to dobry znak...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama