×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Więcej rejsów na Malediwy


Linie Emirates poinformowały o uruchomieniu trzeciego codziennego połączenia z Male, stolicą Malediwów. Kolejny, trzeci rejs dziennie zaplanowano od 1 grudnia tego roku.Trzecia rotacja dziennie na Malediwy będzie obsługiwana według rozkładu (czasy lokalne):
  • EK656 Dubaj 2:10 - Male 7:15
  • EK657 Male 8:45 - 11:55 Dubaj
Połączenie to będzie wyjątkowo korzystne dla pasażerów podróżujących z Polski, gdyż czas oczekiwania w Dubaju na kolejny lot wyniesie niecałe 4 godziny.

//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,B777-300ER,dubaj(EK)_1.jpg
Malediwy stanowią popularny kierunek wyjazdów wypoczynkowych i rodzinnych. Mając do wyboru szeroką gamę luksusowych hoteli, romantyczne plaże i możliwość uprawiania ekstremalnych sportów wodnych, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki dodatkowemu rejsowi do Male każdego dnia nasi pasażerowie będą mieli większą swobodę w planowaniu swoich podróży, co pozwoli im na odwiedzenie tego wspaniałego miasta i bezproblemową podróż do innych portów lotniczych z globalnej siatki połączeń Emirates – powiedział Ahmed Khoory, wiceprezes Emirates ds. operacyjnych na obszar Azji Zachodniej i Oceanu Indyjskiego.

Siedem dodatkowych lotów w tygodniu będzie obsługiwane przez Boeingi B777-300ER. Samoloty te zabierają na pokład łącznie 428 pasażerów w konfiguracji dwóch klas podróży: 42 w klasie biznes oraz 386 w ekonomicznej.

Fot. Emiratesgość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie