×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Partnerstwo Ryanair i Booking.com


Ryanair ogłosił w poniedziałek (24.11) zawiązanie partnerstwa z Booking.com, światowym liderem w zakresie rezerwacji zakwaterowania online.Dzięki temu, klienci linii lotniczej Ryanair mają bezpośredni dostęp na stronie internetowej Ryanair.com, nie tylko do najtańszej i najbardziej rozbudowanej oferty połączeń lotniczych w Europie, ale również do największej liczby hoteli i innych obiektów w najniższych cenach.

Dzięki współpracy linii lotniczej Ryanair z Booking.com klienci skorzystają z:
  • najlepszych, gwarantowanych cen na wszelkie rodzaje noclegów,
  • ponad 550 000 hoteli i innych obiektów w 209 krajach,
  • 25 kategorii obiektów noclegowych, ponad 40 mln opinii klientów,
  • możliwości zarezerwowania noclegu podczas dokonywania zakupu biletu lotniczego na stronie Ryanair.com.
Jest to kolejny z etapów realizacji programu zmian: "Always Getting Better, polegającego na nieustannym wprowadzaniu coraz lepszych rozwiązań dla klientów, takich jak np. nowa strona internetowa oraz aplikacja mobilna z mobilnymi kartami pokładowymi czy pakiety usług: Family Extra i Business Plus.

//www.pasazer.com/img/images/normal/ryanair,partnerstwo,bookingcom.jpg
- Ryanair z przyjemnością ogłasza wejście w partnerstwo z Booking.com, światowym liderem w zakresie rezerwacji zakwaterowania przez Internet, co jest kolejnym przykładem wprowadzania przez nas coraz lepszych rozwiązań online. Ryanair przewiezie w tym roku 89 mln pasażerów po najniższych możliwych cenach, a partnerstwo z portalem Booking.com zagwarantuje im również najniższe ceny noclegów. Nasi klienci mogą rezerwować noclegi podczas dokonywania zakupu biletu lotniczego na naszej stronie internetowej. Dzięki temu, że latają właśnie z nami, zaoszczędzą jeszcze więcej - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor ds. marketingu (CMO) Ryanair.

- Naszą misją jest ułatwienie osobom podróżującym zarówno turystycznie, jak i służbowo, odkrywania najpiękniejszych miejsc na świecie, zarezerwowania noclegów i przyjemnego spędzenia tam czasu, bez względu na zasobność ich portfela. Cieszymy się, z wyłącznego partnerstwa z przewoźnikiem Ryanair i dynamicznego wzrostu w bardzo krótkim czasie liczby noclegów zarezerwowanych na jego stronie internetowej. Booking.com dzięki ofercie ponad 550 000 obiektów, może zaoferować klientom Ryanair najlepsze opcje noclegów, w każdym miejscu, do którego się wybiorą - powiedział Andre Manning, dyrektor globalnego działu PR w Booking.com.

Fot. Ryanair
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie