×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz: 100 tys. lotów w ciągu 12 miesięcy


Wizz Air poinformował, że po raz pierwszy w ciągu 10-letniej działalności linii lotniczej udało się zrealizować sto tysięcy lotów na przestrzeni dwunastu miesięcy.Oznacza to możliwości przewozowe na poziomie prawie 30 miliardów kilometrów na fotel oraz łącznie ponad 1,3 miliona godzin pracy członków załogi pokładowej**. Ze wskaźnikiem realizacji na poziomie 99,9 proc. z usług Wizz Aira skorzystało 15,5 miliona pasażerów.

//www.pasazer.com/img/images/normal/wizz,100klot%C3%B3w,12miesi%C4%99cy.jpg
- Jesteśmy dumni z faktu, iż udało nam się po raz pierwszy w historii działalności wykonać aż sto tysięcy lotów w przeciągu dwunastu miesięcy. Wynik ten potwierdza z jakim oddaniem zespół Wizz Air pracuje nad dostarczaniem najwyższej jakości obsługi pasażerom, poszukującym atrakcyjnych cenowo lotów w 36 krajach - powiedział Diederik Pen, dyrektor operacyjny Wizz Air.

//www.pasazer.com/img/images/normal/wizz,air,a320,(p.bozyk)_1.jpg
- Ogłosiliśmy uruchomienie już ponad 30 nowych tras, które zostaną zainaugurowane w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Mamy nadzieję zaoferować jeszcze większą ilość lotów oraz dostarczyć wspaniałych doznań w czasie podróży, dzięki pakietowi wyjątkowych, dopasowanych do potrzeb pasażerów produktów i usług dodatkowych - dodał Pen.

Grafika Wizz Air
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie