Wizz: 100 tys. lotów w ciągu 12 miesięcy

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
25 listopada 2014 15:30
Wizz Air poinformował, że po raz pierwszy w ciągu 10-letniej działalności linii lotniczej udało się zrealizować sto tysięcy lotów na przestrzeni dwunastu miesięcy.
Reklama

Oznacza to możliwości przewozowe na poziomie prawie 30 miliardów kilometrów na fotel oraz łącznie ponad 1,3 miliona godzin pracy członków załogi pokładowej**. Ze wskaźnikiem realizacji na poziomie 99,9 proc. z usług Wizz Aira skorzystało 15,5 miliona pasażerów.

//www.pasazer.com/img/images/normal/wizz,100klot%C3%B3w,12miesi%C4%99cy.jpg
- Jesteśmy dumni z faktu, iż udało nam się po raz pierwszy w historii działalności wykonać aż sto tysięcy lotów w przeciągu dwunastu miesięcy. Wynik ten potwierdza z jakim oddaniem zespół Wizz Air pracuje nad dostarczaniem najwyższej jakości obsługi pasażerom, poszukującym atrakcyjnych cenowo lotów w 36 krajach - powiedział Diederik Pen, dyrektor operacyjny Wizz Air.

//www.pasazer.com/img/images/normal/wizz,air,a320,(p.bozyk)_1.jpg
- Ogłosiliśmy uruchomienie już ponad 30 nowych tras, które zostaną zainaugurowane w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Mamy nadzieję zaoferować jeszcze większą ilość lotów oraz dostarczyć wspaniałych doznań w czasie podróży, dzięki pakietowi wyjątkowych, dopasowanych do potrzeb pasażerów produktów i usług dodatkowych - dodał Pen.

Grafika Wizz Air
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama