×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polski Bus: Nowa pula biletów na zimę


Polski Bus uruchomił sprzedaż biletów na zimę. Z początkiem 2015 r. przewoźnik wprowadzi także kody promocyjne, które dadzą dostęp do jeszcze tańszych biletów.Nowa pula biletów obejmuje okres od 12 stycznia do 16 marca 2015 roku.


Dodatkowo Polski Bus poinformował, że na początku 2015 roku wprowadzona zostanie opcja kodów promocyjnych, których realizacja będzie możliwa za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika. Kody promocyjne przełożą się na atrakcyjne ceny na wybranych liniach oraz kursach i będą dostępne w pierwszych miesiącach nowego roku.

 - Wprowadzenie kodów promocyjnych to moment, na który czekało wielu naszych stałych pasażerów. Wychodząc naprzeciw wielu zapytaniom oraz sugestiom postanowiliśmy wdrożyć tę funkcjonalność już w pierwszych miesiącach 2015 roku. W pierwszej kolejności kody promocyjne będą dystrybuowane wśród pasażerów, którzy zapisali się i otrzymują nasz newsletter. Warto także być na bieżąco z naszym fanpagem na Facebook, gdyż fani również, jako kolejna grupa będą mieć dostęp do kodów promocyjnych. Wkrótce przekażemy więcej informacji dotyczących samego narzędzia jak również kanałów i sposobów ich dystrybucji - powiedziała Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy, PolskiBus.com.

Fot. Polski Busgość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie