Lufthansa: Licytacja do klasy premium

24 listopada 2014 11:17
Wraz z uruchomieniem klasy ekonomicznej premium, pasażerowie Lufthansy mają po raz pierwszy możliwość dokonania podniesienia klasy podróży z klasy ekonomicznej do klasy ekonomicznej premium.
Reklama
Od 22 listopada nowa klasa ekonomiczna premium jest dostępna na wszystkich trasach obsługiwanych przez Boeingi 747-8 z Frankfurtu (w tym do Bangalore, Buenos Aires, Chicago, Hong Kongu, Los Angeles, Mexico City, Pekinu, São Paolo, Seulu, Tokio-Haneda oraz Waszyngtonu).

Korzystając z usługi myOffer, klienci posiadający ważny bilet na przelot klasą ekonomiczną Lufthansy, mogą dokonać podwyższenia do klasy ekonomicznej premium zgodnie z motto "Twój upgrade w Twojej cenie". Przy odrobinie szczęścia będą mogli cieszyć się korzyściami nowej klasy podróży na połączeniach międzykontynentalnych. Jest to uzależnione od miejsc dostępnych w klasie ekonomicznej premium na danej trasie.

Jak to działa? Pasażerowie, którzy zarezerwowali bilet w klasie ekonomicznej, mogą korzystając z zakładki "Moje rezerwacje" na stronie internetowej lh.com, zalogować się i sprawdzić, czy mają możliwość dokonania zmiany poprzez myOffer. Link przeniesie ich na stronę myOffer, gdzie można dokonać podwyższenia klasy podróży. Podwyższenie może być edytowane i wycofane do 72 godzin przed zaplanowanym wylotem. Po upływie tego czasu, pozostaje w mocy. W procesie selekcji, który będzie trwać od 72 do 36 godzin przed wylotem, brana będzie pod uwagę liczba dokonanych podwyższeń oraz liczba miejsc dostępnych w nowej klasie ekonomicznej premium, a także wartość upgrade’ów.

//www.pasazer.com/img/images/normal/premium,lufthansa,b747,press.jpg
Wszyscy pasażerowie, którzy dokonali podwyższenia klasy, otrzymają drogą mailową powiadomienie o jego ostatecznej akceptacji lub braku takiej możliwości, najpóźniej pomiędzy 48 a 24 godzinami przed planowanym wylotem. Jeśli decyzja będzie pozytywna, ich karta kredytowa zostanie obciążona zadeklarowaną wcześniej kwotą. Pasażerowie ci otrzymają także zaktualizowaną wersję e-biletu. Pasażerowie, których upgrade zostanie odrzucony, wykorzystają swoje bilety w klasie ekonomicznej bez żadnych dodatkowych kosztów.

Klasa ekonomiczna premium pozwala każdemu pasażerowi na podróż z dwoma sztukami bagażu (każdy o wadze do 23 kg), czyli dwukrotnie więcej niż w klasie ekonomicznej. Za dodatkową opłatą w wysokości 25 euro, pasażerowie tej klasy mogą zapewnić sobie wstęp do komfortowych saloników biznesowych Lufthansy przed podróżą. Po wejściu na pokład każdy pasażer otrzymuje powitalnego drinka. Podróżujący klasą ekonomiczną premium, znajdą przy swoich fotelach podręczną kosmetyczkę z praktycznymi akcesoriami podróżnymi, indywidualne gniazdko elektryczne oraz butelkę wody. Posiłki są prezentowane w menu i serwowane na chińskiej porcelanie. Dodatkowo pasażerowie mogą cieszyć się bogatym systemem rozrywki pokładowej, dostępnym na dużych monitorach umieszczonych na fotelach znajdujących się przed nimi.

Usługa myOffer jest teraz dostępna na wszystkich trasach klasy ekonomicznej premium. Ze względów prawnych i technicznych, z oferty wyłączone są bilety zarezerwowane w Indiach i Japonii, a także bilety grupowe. Dodatkowe informacje na temat myOffer i klasy ekonomicznej premium oraz dostępnych tras, można znaleźć na specjalnej stronie przewoźnika.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy