×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia w siatce CSA


Linie lotnicze CSA ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2015 roku nowych połączeń z Czech do Hiszpanii, Danii, Włoch, Irlandii oraz Norwegii.W sezonie letnim czeski przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na trasach:

Połączenia z Pragi do Billund, Bolonii oraz Oslo wystartują pod koniec marca 2015 roku. Loty do Danii oraz Włoch będą realizowane cztery razy w tygodniu. Bezpośrednie rejsy do Norwegii będą się odbywały cztery razy w tygodniu, dodatkowo trzy razy w tygodniu przewoźnik będzie obsługiwał loty do Oslo z międzylądowaniem w Billund.

Połączenie z Pragi do Cork wystartuje 14 maja 2015 roku i będzie realizowane dwa razy w tygodniu. Loty do Bilbao zostaną uruchomione 4 czerwca 2015 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu.

Linie lotnicze CSA będą realizowały rejsy z Pragi do Billund oraz Bolonii samolotami ATR 42 oraz ATR 72, loty do Bilbao, Oslo oraz Cork będą obsługiwane samolotami Airbus A319.
gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie