Nowe połączenia w siatce CSA

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
24 listopada 2014 09:12
1 komentarz
Linie lotnicze CSA ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2015 roku nowych połączeń z Czech do Hiszpanii, Danii, Włoch, Irlandii oraz Norwegii.
Reklama

W sezonie letnim czeski przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na trasach:

Połączenia z Pragi do Billund, Bolonii oraz Oslo wystartują pod koniec marca 2015 roku. Loty do Danii oraz Włoch będą realizowane cztery razy w tygodniu. Bezpośrednie rejsy do Norwegii będą się odbywały cztery razy w tygodniu, dodatkowo trzy razy w tygodniu przewoźnik będzie obsługiwał loty do Oslo z międzylądowaniem w Billund.

Połączenie z Pragi do Cork wystartuje 14 maja 2015 roku i będzie realizowane dwa razy w tygodniu. Loty do Bilbao zostaną uruchomione 4 czerwca 2015 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu.

Linie lotnicze CSA będą realizowały rejsy z Pragi do Billund oraz Bolonii samolotami ATR 42 oraz ATR 72, loty do Bilbao, Oslo oraz Cork będą obsługiwane samolotami Airbus A319.

Reklama

Ostatnie komentarze

mietek 2014-11-27 15:55   
mietek - Profil mietek
W sumie to trochę mnie to dziwi. Z jednej strony CSA ciągle przynosi starty i przechodzi permanentną restrukturyzacje, a z drugiej otwierają takie dość niszowe kierunki, które wydawać by się mogło są zarezerwowane dla gigantów typu LH, AF czy BA.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama