×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: Kolejny lokal otwarty


Lotnisko w Modlinie powiększa ofertę handlowa dla swoich pasażerów. Od kilku dni działa pierwszy mini market spożywczy w terminalu.Sklep „abc” znajduje się na antresoli w części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego, na wysokości strefy przylotów (strona zachodnia terminala).
- Nieustannie dążymy do poszerzania oferty gastronomicznej i handlowo-usługowej portu. Minimarket spożywczy „abc” to pierwszy tego typu lokal na naszym lotnisku. Pasażerów przyciągnie tu nie tylko smaczny asortyment, w postaci m. in. produktów regionalnych, ale również bardzo przyjazne cenymówi Piotr Lenarczyk, szef Biura Handlowo-Marketingowego lotnisk.
" style="line-height:1.5">

Obecnie strefę handlowo-gastronomiczną lotniska w Modlinie tworzą: 3 kawiarnie z kawą i ciepłymi przekąskami, 1 sklep spożywczy, 1 duży sklep wolnocłowy, 2 restauracje, 2 kioski, 2 perfumerie, 1 sklepo-kawiarnia i 2 stoiska: ze słodyczami i z biżuterią.

Fot. Modlin Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie