Modlin: Kolejny lokal otwarty

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
22 listopada 2014 17:38
1 komentarz
Lotnisko w Modlinie powiększa ofertę handlowa dla swoich pasażerów. Od kilku dni działa pierwszy mini market spożywczy w terminalu.
Reklama

Sklep „abc” znajduje się na antresoli w części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego, na wysokości strefy przylotów (strona zachodnia terminala).
- Nieustannie dążymy do poszerzania oferty gastronomicznej i handlowo-usługowej portu. Minimarket spożywczy „abc” to pierwszy tego typu lokal na naszym lotnisku. Pasażerów przyciągnie tu nie tylko smaczny asortyment, w postaci m. in. produktów regionalnych, ale również bardzo przyjazne ceny - mówi Piotr Lenarczyk, szef Biura Handlowo-Marketingowego lotnisk.
" style="line-height:1.5">

Obecnie strefę handlowo-gastronomiczną lotniska w Modlinie tworzą: 3 kawiarnie z kawą i ciepłymi przekąskami, 1 sklep spożywczy, 1 duży sklep wolnocłowy, 2 restauracje, 2 kioski, 2 perfumerie, 1 sklepo-kawiarnia i 2 stoiska: ze słodyczami i z biżuterią.

Fot. Modlin Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

spooks 2014-11-25 16:54   
spooks - Profil spooks
Byłem, widziałem. Ceny całkiem przystępne. Pani bardzo miła. Pytała się nawet czy uważam asortyment za wystarczający i o co moim zdaniem mogłaby wzbogacić ofertę sklepu. Super :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama