×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia w siatce UIA


Linie lotnicze Ukraine International Airlines ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2015 roku nowych połączeń z Ukrainy do Izraela, Rosji oraz na Litwę.Ukraiński przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na trasach:

Połączenie z Charkowa do Tel Awiwu zostanie uruchomione 17 maja 2015 roku i będzie obsługiwane początkowo raz w tygodniu, w szczycie sezonu letniego loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu. Rejsy z Lwowa do Tel Awiwu wystartują 20 maja 2015 roku i będą realizowane raz w tygodniu.

Ukraine International uruchomi loty z Odessy do Moskwy oraz Sankt Petersburga pod koniec kwietnia 2015 roku. Rejsy do Moskwy będą się odbywały trzy razy w tygodniu, loty do Sankt Petersburga będą realizowane dwa razy w tygodniu. Połączenie między Odessą a Wilnem będzie obsługiwane w szczycie sezonu letniego dwa razy w tygodniu od 27 czerwca do 14 sierpnia 2015 roku.

Przewoźnik uruchomi również krajowe połączenia na trasach:

Połączenia z Odessy do Charkowa oraz Lwowa wystartują pod koniec czerwca 2015 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu.
gość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie