Neckermann: Rusza sprzedaż na lato 2015

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
18 listopada 2014 15:53
Biuro podróży rozpoczyna sprzedaż lata 2015 zapewniając przy wczesnej rezerwacji nawet 30 proc. zniżki oraz korzystny pakiet gwarancji.
Reklama

Ponad 90 słonecznych kierunków i regionów z dojazdem własnym i z wylotem z 11 lotnisk, liczne nowości w tym katalog dedykowany tylko Bułgarii oraz specjalne propozycje dla tych, którzy chcą połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem to tylko niektóre z tegorocznych atrakcji najnowszej oferty Neckermanna.

Po październikowej inauguracji sprzedaży rodzinnych wakacji, Neckermann przedstawia całą ofertę jaką przygotował na Lato 2015. W ostatnim sezonie letnim wyleciało na wakacje z Neckermannem 27 proc. klientów więcej niż w poprzednim. Cały rok turystyczny touroperator kończy 11,7 milionowym zyskiem (59,5 proc. wyższym niż w roku ubiegłym). W tym czasie biuro podróży obsłużyło 148 tysięcy klientów a jego obroty sięgnęły ponad 332,79 milionów. Te wyniki wpłynęły na kształt letniej oferty. W nadchodzącym sezonie biuro podróży rozszerza ofertę hotelową na kluczowych kierunkach, ale też wprowadza nowości produktowe.

- Neckermann od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w organizacji wypoczynku w Bułgarii - mówi Efe Türkel, dyrektor w Neckermann Polska.

- To z nami najchętniej wyjeżdżają Polacy nad czarnomorskie wybrzeże, dlatego postanowiliśmy stworzyć odrębny katalog, jedyny taki na rynku, poświęcony wyłącznie Bułgarii - dodaje.

W dedykowanym Bułgarii katalogu, znalazły się wszystkie najważniejsze miejscowości turystycznie na wybrzeżu Morza Czarnego, w tym dwa nowe regiony: położona w rezerwacie przyrody Albena oraz słynące z najdłuższych, naturalnych i wydmowych plaż Primorsko. Neckermann rozszerza także ofertę w Turcji, gdzie spędziło z biurem podróży w ubiegłym sezonie ponad dwukrotnie więcej klientów niż rok wcześniej. Obok Riwiery Tureckiej będzie to malownicza Turcja Egejska (Dalaman z kurortami Marmaris, Icmeler i Fethiye).

W najbliższym sezonie Neckermann zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe z 11 lotnisk lokalnych, a oprócz standardowych długości wakacji: 7 i 14-dniowych, również pobyty 10 i 11-dniowe. Tak jak w roku poprzednim, na wybranych rejsach czarterowych klienci będą mieli możliwość rezerwacji Premium Class i specjalnego pakietu zwiększającego komfort podróży.

Nowością Neckermanna jest specjalna oferta i katalog "Wypoczynek & Zwiedzanie". Koncepcja „tydzień zwiedzania, tydzień plażowania” zaciekawi wszystkich, którzy obok tradycyjnego wypoczynku z pobytem w komfortowym hotelu, chcą podczas wakacji zobaczyć więcej. Biuro podróży oferuje 22 trasy wycieczek objazdowych i rejsów z polskim przewodnikiem po Europie, Azji i Afryce. W ciągu kilku dni będzie można odkryć najpiękniejsze regiony świata i cieszyć się wypoczynkiem w ulubionych wakacyjnych kurortach Bułgarii, Turcji, Grecji czy Egiptu.

- Nasza nowa propozycja jest odpowiedzią na potrzeby polskich klientów, dla których ulubioną formą wypoczynku jest połączenie relaksu na plaży ze zwiedzaniem - mówi Efe Türkel. - Małe grupy, sprawdzeni przewodnicy, ciekawe programy wycieczek to kluczowe elementy części objazdowej. Naszą przewagą konkurencyjną będzie baza hotelowa i specjalnie dedykowane obiekty, które zapewnimy zarówno podczas zwiedzania, jak i w części pobytowej. Większość z nich stanowić będą hotele koncepcyjne grupy Thomas Cook - dodaje.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Neckermann%20-%20Rodzinne%20wakacje%20S15.jpg
W ramach strategii grupy Thomas Cook zakładającej oferowanie klientom produktów "szytych na miarę" i wyróżniających się jakością oferowanych usług, Neckermann rozszerza portfolio hoteli koncepcyjnych. Ponad 90 proc. wzrost liczby klientów, którzy spędzili wakacje z hotelach koncepcyjnych: smartline, SENTIDO, SunConnect i SUNPRIME w ubiegłym sezonie letnim, potwierdza, że Polacy szukają ofert sprofilowanych. W najnowszej ofercie touroperatora znalazły się 104 tego typu hotele, w tym 14 obiektów SunConnect, których ideą jest połączenie wypoczynku z najnowszą technologią, wspólna zabawa i integracja. Klienci mają zapewnionych tu wiele technologicznych udogodnień jak np. bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Wśród bogatej oferty hoteli SENTIDO wyróżniających się specjalnym programem i zdrową kuchnią, klienci znajdą 7 ośrodków tylko dla dorosłych.

Najnowsza oferta rodzinna Neckermanna to 32 kluby "Lollo & Bernie Kids Club" (po raz pierwszy nowa, wspólna koncepcja klubowa dla całej grupy Thomas Cook) z polskimi animatorami, którzy zapewnią fantastyczną zabawę najmłodszym przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września. To także Aquamania, czyli 39 obiektów z najlepszymi parkami wodnymi i bogatym pakietem all inclusive na najpopularniejszych rodzinnych kierunkach.

//www.pasazer.com/img/images/normal/lolobernie_kidsclub.jpg
Neckermannem przygotował także ciekawe propozycje wypoczynku dla fanów wakacji na 4 kółkach. To prawdopodobnie największa i najbardziej zróżnicowana oferta wakacji z własnym dojazdem na polskim rynku - znalazło się w niej prawie 1000 obiektów od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach, w tym po raz pierwszy w Bośni i Hercegowinie oraz okolicach Zagrzebia. Touroperator rozszerzył także ofertę city breaks i zaprasza na weekendowy wypoczynek już do 45 metropolii. W ofercie z dojazdem własnym klienci znajdą ponad 300 obiektów z bezpłatnym pobytem dzieci.

Co roku, również i w tym Neckermann przygotował wiele bonusów cenowych m.in.: stałe ceny dla dzieci już od 499 zł w ofercie lotniczej, sięgające 40 proc. zniżki dla młodzieży nawet do 18 lat a także upusty dla nowożeńców (do 30 proc.) i seniorów (do 20 proc.). Klienci rezerwujący ofertę Neckermanna do 31.12.14 otrzymają atrakcyjne pakiet gwarancji: gwarancję najniższej i niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu przez wyjazdem. Zniżki przy wczesnej rezerwacji wyjazdu sięgają nawet 30 proc.

Fot. Neckermann
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama