LOT partnerem Booking.com

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
18 listopada 2014 12:25
1 komentarz
LOT oraz globalny portal Booking.com wprowadzają usługę rezerwacji noclegów dla swoich klientów. By zarezerwować hotel wystarczą teraz dwa kliknięcia.
Reklama

Partnerstwo LOT i Booking.com zapewnia szeroki zakres możliwości zakwaterowania, od hoteli ekonomicznych typu butikowego po wille i apartamenty we wszystkich miejscach, dokąd latają samoloty LOT-u oraz wielu innych miastach.

Wspólna strona pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas na poszukiwania hotelu, a dodatkowo zapewnia najlepszą ofertę dla klientów LOT-u dzięki możliwościom Booking.com.

Dostęp do bazy hoteli można uzyskać przez stronę główną LOT-u lub wpisując w przeglądarce adres hotels.lot.com.

Klienci LOT-u dokonujący rezerwacji noclegów na stronie internetowej przewoźnika oszczędzają czas i pieniądze. Unikają też dodatkowych opłat, mają możliwość dokonywania rezerwacji przez całą dobę, a płatności dokonują dopiero w dniu przyjazdu.

W ciągu najbliższych miesięcy współpraca między firmami da klientom jeszcze więcej korzyści - między innymi poprzez integrację z programem lojalnościowym.

- Współpraca LOT-u i Booking.com znacznie ułatwi naszym klientom proces rezerwacji podróży. Wprowadzenie propozycji hoteli jest dla LOT-u kolejnym krokiem ku kompleksowej ofercie zapewniającej klientom odpowiednie produkty i usługi we właściwym czasie i w prosty sposób, aby podnieść jakość ich podróży - powiedziała Magali Olive, dyrektor biura dodatkowych przychodów i programów lojalnościowych w PLL LOT.

Booking.com to światowy lider rezerwacji hotelowych online obsługujący codziennie ponad 700 tys. rezerwacji noclegów w niemal 550 tys. obiektów w 207 krajach i terytoriach.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_8b943 2014-11-18 16:24   
gość_8b943 - Profil gość_8b943
A jaki jest zysk z tego że wchodzę przez LOT? Są lepsze ceny czy tylko sobie wymieniają bannery?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama