×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT partnerem Booking.com


LOT oraz globalny portal Booking.com wprowadzają usługę rezerwacji noclegów dla swoich klientów. By zarezerwować hotel wystarczą teraz dwa kliknięcia.Partnerstwo LOT i Booking.com zapewnia szeroki zakres możliwości zakwaterowania, od hoteli ekonomicznych typu butikowego po wille i apartamenty we wszystkich miejscach, dokąd latają samoloty LOT-u oraz wielu innych miastach. 

Wspólna strona pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas na poszukiwania hotelu, a dodatkowo zapewnia najlepszą ofertę dla klientów LOT-u dzięki możliwościom Booking.com.

Dostęp do bazy hoteli można uzyskać przez stronę główną LOT-u lub wpisując w przeglądarce adres hotels.lot.com.

Klienci LOT-u dokonujący rezerwacji noclegów na stronie internetowej przewoźnika oszczędzają czas i pieniądze. Unikają też dodatkowych opłat, mają możliwość dokonywania rezerwacji przez całą dobę, a płatności dokonują dopiero w dniu przyjazdu.

W ciągu najbliższych miesięcy współpraca między firmami da klientom jeszcze więcej korzyści - między innymi poprzez integrację z programem lojalnościowym.

Współpraca LOT-u i Booking.com znacznie ułatwi naszym klientom proces rezerwacji podróży. Wprowadzenie propozycji hoteli jest dla LOT-u kolejnym krokiem ku kompleksowej ofercie zapewniającej klientom odpowiednie produkty i usługi we właściwym czasie i w prosty sposób, aby podnieść jakość ich podróży - powiedziała Magali Olive, dyrektor biura dodatkowych przychodów i programów lojalnościowych w PLL LOT.

Booking.com to światowy lider rezerwacji hotelowych online obsługujący codziennie ponad 700 tys. rezerwacji noclegów w niemal 550 tys. obiektów w 207 krajach i terytoriach.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie