×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad Regional: Plany nowych połączeń


Regionalna linia lotnicza Etihad Regional planuje otwarcie nowych połączeń. Od sezonu letniego operować będzie na trzech nowych trasach z Zurychu, po dwóch z Genewy i Drezna oraz jednej z Lipska.Przewoźnik, który powstał w wyniku zakupu przez linię z Zatoki Perskiej udziałów w szwajcarskim Darwin Airlines, w sezonie letnim 2015 zaoferuje następujące połączenia:

Dokładny rozkład lotów na powyższych trasach nie jest jeszcze znany. Jednak poszczególne porty lotnicze już pojawiły się w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Wiadomo także, że wszystkie rejsy ze Szwajcarii obsłużą samoloty Saab 2000, a z portów niemieckich operowały będą ATR-y 72.

Linia Etihad Regional ogłosiła w styczniu br. szerokie zamierzenia rozwoju i kooperacji ze swoim arabskim inwestorem. Wtedy też ogłoszono szereg lokalnych połączeń do największych hubów Etihad Airways w Europie (m. in. Berlina Tegel i planowanego w Zurychu). Pojawić się miały także rejsy do polskich portów - Wrocławia i Poznania. Mimo to okazało się, że przewoźnik nie dostał zgody na połączenia w formule code-share ze swoim partnerem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Musiał się w związku z tym wycofać z tras, które nie miałby ekonomicznego uzasadnienia jako połączenia p2p - w tym rejsów do Polski.
gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie