×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zmiany w obsłudze pasażerów w Kraków Airport


W związku z rozbudową Kraków Airport od najbliższego czwartku (20.11) pasażerów zarówno przylatujących, jak i odlatujących z Krakowa czekają istotne zmiany organizacyjne.Wszystkie przyloty zostaną przeniesione z terminala T1 (dawny międzynarodowy) do terminala T2 (dawny krajowy). Dotychczas korzystali z niego wyłącznie pasażerowie rejsów krajowych oraz niektórych lotów obsługiwanych przez Ryanaira. 

W związku ze wzrostem liczby operacji terminal T2 został powiększony o dwie dodatkowe hale namiotowe o łącznej powierzchni 900 mkw., w których zamontowano karuzelę bagażową, przeniesioną tu z terminala T1 oraz stanowiska odprawy paszportowej. Hale namiotowe będą ogrzewane i wyposażone w toalety oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Odprawa lotów krajowych PLL LOT do Warszawy będzie przeniesiona z terminala T2 do terminala T1. W związku z tym pasażerowie posiadający wstęp do Business Lounge będą mogli korzystać z jego udogodnień także w przypadku podróży krajowej. Saloniki biznesowe będą czynne od godziny 4 rano. Pozostałe rejsy krajowe będą obsługiwane nadal w terminalu T2.


Z uwagi na wprowadzone zmiany organizacyjne zwiększeniu ulegnie czestotliwość kursów darmowego shuttle busa. Od czwartku autobus między terminalem T1 i T2 będzie kursował co 15 minut.

fot. Kraków Airportgość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie