Polski Bus przewiózł ponad 10 mln pasażerów

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
16 listopada 2014 07:30
Polski Bus poinformował, że od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce zostało sprzedanych już ponad 10 mln biletów.
Reklama

W ciągu 3,5 roku działalności na polskim rynku PolskiBus.com:
  • sprzedał ponad 10 mln biletów
  • przewozi 100 tys. pasażerów tygodniowo
  • stworzył ponad 800 miejsc pracy w całej Polsce

Dużą popularnością cieszy się nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów na którą sprzedanych zostało już ponad 16 tys. biletów, a w planach są kolejne, nowe linie łączące Lublin m.in. z Kielcami, Katowicami, Krakowem i Pragą.

Zezwolenia na nowe trasy zostały złożone co oznacza, że w momencie ich uruchomienia Lublin będzie połączony z pięcioma głównymi miastami w Polsce: Warszawą, Kielcami, Rzeszowem, Krakowem i Katowicami oraz z zagraniczną lokalizacją – Pragą. Polski Bus ma nadzieję, że nowe trasy zostaną już wkrótce zostaną uruchomione.

Przewoźnik podkreśla ogromne wsparciem klientów i osób sympatyzujących z PolskiBus.com w sprawie uruchomienia nowej trasy P7. Dotychczas ponad 20 tys. osób podpisało się pod apelem poparcia uruchomienia tej trasy. Sprawa wciąż jest jednak otwarta, a ostateczna decyzja aktualnie leży po stronie Samorządowego Kolegium Odwoławczego.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Tagi
polskibus

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama