×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria Airways na trzech polskich lotniskach?


Słoweński narodowy przewoźnik planuje rozwój w Polsce. Zamierza uruchomić bazę operacyjną na lotnisku w Łodzi oraz prawdopodobnie uruchomić rejsy do Rzeszowa. Teraz Adria obecna jest w Warszawie i Łodzi.Adria Airways od sezonu letniego 2015 roku planuje zbazować na łódzkim lotnisku jeden samolot bombardier CRJ700 i zwiększyć operowanie na obsługiwanej trasie do Monachium oraz uruchomić nowy kierunek. Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis Pasazer.com Adria Airways chce także uruchomić połączenie z Rzeszowa do Monachium.

Obecnie przewoźnik lata 6 razy w tygodniu z Łodzi do Monachium. Od lata planuje zwiększenie liczby lotów z jednego do dwóch dziennie oraz uruchomienie nowej trasy z Łodzi do Amsterdamu, na której ma operować raz dziennie.


Wcześniej o Adrię mocno starała się Bydgoszcz, jednak obecnie wszystko skazuje na to, że w Bydgoszczy pojawi się Lufthansa, a słoweńska linia wybierze Rzeszów.


fot. Igor Kucielgość_9d3cb - Profil
gość_9d3cb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie