×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 5-proc. wzrost w październiku


Linia lotnicza Ryanair chwali się na swojej stronie internetowej doskonałymi wynikami przewozowymi, jakie osiągnęła w październiku bieżącego roku. Wskazuje też na rezultaty, jakie przynosi poprawa wizerunku firmy wśród pasażerów.Rucha pasażerski wzrósł w październiku 2015 roku do poziomu 8,4 mln przewiezionych osób. To o 5 proc. więcej niż w tym samym miesiącu rok temu. Dobry wynik zanotowano także w statystykach wypełnienia pokładów, które średnio wyniosło 89 proc., a więc wzrosło o 6 punktów procentowych.

- Ruch pasażerski wzrósł za sprawą naszych najniższych cen, a także ciągle ulepszanej obsługi klienta, w tym naszej nowej stronie internetowej i aplikacji mobilnej, przydzielanym miejscom, możliwości wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej i możliwości używania urządzeń elektronicznych podczas wszystkich lotów - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor do spraw marketingu (CMO) Ryanaira.

Linia także chwali się pozytywnymi rezultatami. Szczególnie wyróżniają się punktualność do 92 proc. (na 50 000 lotów w październiku), 0,60 skarg na 1 000 obsłużonych pasażerów, 0,45 skarg na 1 000 nadanych bagaży i 99 proc. rozpatrzenia zażaleń i skarg w ciągu 7 dni.gość_9d3cb - Profil
gość_9d3cb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie