Ryanair: 5-proc. wzrost w październiku

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
12 listopada 2014 18:02
Linia lotnicza Ryanair chwali się na swojej stronie internetowej doskonałymi wynikami przewozowymi, jakie osiągnęła w październiku bieżącego roku. Wskazuje też na rezultaty, jakie przynosi poprawa wizerunku firmy wśród pasażerów.
Reklama

Rucha pasażerski wzrósł w październiku 2015 roku do poziomu 8,4 mln przewiezionych osób. To o 5 proc. więcej niż w tym samym miesiącu rok temu. Dobry wynik zanotowano także w statystykach wypełnienia pokładów, które średnio wyniosło 89 proc., a więc wzrosło o 6 punktów procentowych.

- Ruch pasażerski wzrósł za sprawą naszych najniższych cen, a także ciągle ulepszanej obsługi klienta, w tym naszej nowej stronie internetowej i aplikacji mobilnej, przydzielanym miejscom, możliwości wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej i możliwości używania urządzeń elektronicznych podczas wszystkich lotów - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor do spraw marketingu (CMO) Ryanaira.

Linia także chwali się pozytywnymi rezultatami. Szczególnie wyróżniają się punktualność do 92 proc. (na 50 000 lotów w październiku), 0,60 skarg na 1 000 obsłużonych pasażerów, 0,45 skarg na 1 000 nadanych bagaży i 99 proc. rozpatrzenia zażaleń i skarg w ciągu 7 dni.
Reklama
Tagi
ryanair

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama