×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe barwy Wizz Air


Wizz Air zmieni wizerunek marki oraz malowanie samolotów - dowiedział się nieoficjalnie Pasazer.com. Prawdopodobnie zmieni się logo przewoźnika, ale z airbusów przewoźnika nie zniknie róż.


- Po 10 latach działania chcemy odświeżyć wizerunek, ale nie będę zdradzał informacji, by nie zniszczyć niespodzianki - zdradził niedawno na śniadaniu prasowym z polskimi dziennikarzami József Váradi, prezes Wizz Aira. 

Jak wynika z nieoficjalnych informacji podawanych przez węgierski portal airportal.hu, nowe kolory Wizz Aira mogą stanowić mieszankę różu i jasnego niebieskiego (baby blue). Inne nieoficjalne informacje mówią o tym, że w barwach spółki pojawi się ciemniejszy odcień niebieskiego. 


Prawdopodobnie obecne logo zostanie odchudzone, ale nie zmienione - jedną z możliwości jest pozostawienie samego obrysu liter.

Nie wiadomo, czy zmiana wizerunku będzie wiązała się z odbiorem pierwszych airbusów A321. Ma to nastąpić dopiero w 2016 r., niewykluczone więc, że przewoźnik zdecyduje się na rebranding wcześniej. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, zmiany możliwe są już na początku 2015 r.gość_7c84a - Profil
gość_7c84a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie