Wizz: Częściej z Warszawy na Maltę

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
07 listopada 2014 18:04
2 komentarze
Linia Wizz Air poinformowała dziś (7.11), że zwiększy częstotliwość lotów na trasie z Warszawy na Maltę z jednego do dwóch rejsów tygodniowo.
Reklama

Od kwietnia 2015 roku pasażerowie będą mogli podróżować do tego popularnego rodzinnego kurortu w każdą środę oraz sobotę.
- Cieszy nas fakt, iż już niedługo polscy konsumenci będą mogli latać na słoneczną Maltę dwa razy w tygodniu. Teraz dzięki niskim cenom oraz znakomitej jakości usług Wizz Air, polskie rodziny szukające niskokosztowych wyjazdów weekendowych, czy kilkudniowych, będą mogli cieszyć się z wypoczynku w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

- Już od kwietnia 2015 roku planowanie wycieczki na Maltę stanie się jeszcze prostsze, gdyż nie będzie już konieczności rezerwowania aż siedmiodniowego pobytu. Zaoszczędzony czas i pieniądze można przeznaczyć na podróże do innych miast w bogatej siatce połączeń Wizz Air. Nie czekaj ani chwili dłużej i zarezerwuj swój lot na Maltę na stronie wizzair.com bądź skorzystaj z pakietu zawierającego lot i hotel na wizztours.com - dodał de Carvalho.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_fcb13 2014-11-09 21:48   
gość_fcb13 - Profil gość_fcb13
Malta to nie jest żaden rodzinny kurort nadmorski, tylko Państwo, członek UE, z euro od ładnych paru lat, niesamowita historia, świetni ludzie, zapierające dech krajobrazy tych kilku małych śródziemnomorskich wysp.
gość_5ff20 2014-11-07 19:26   
gość_5ff20 - Profil gość_5ff20
Czyżby pomimo dość wysokich cen bilety tak dobrze schodziły ? Obstawiam że tak, gdyż kierunek całkiem fajny i na warszawskim rynku jeszcze nie był oferowany.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama