×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aplikacja dla pasażerów Lufthansy na średnim dystansie


Pasażerowie lecący Lufthansą na lotach średniodystansowych będą mieli zapewniony system rozrywki pokładowej z filmami i muzyką. Muszą jednak przed lotem zainstalować na własnym komputerze, tablecie lub smartfonie odpowiednią aplikację.Lufthansa udostępniła pasażerom aplikacje mobilne w systemach iOS oraz Android, a także aplikację na komputery z systemem Windows. Dzięki niej nawet w tych samolotach, które nie są wyposażone w system rozrywki pokładowej, podróżni będą mogli w trakcie lotu oglądać filmy lub słuchać muzyki. 

Linki do darmowych aplikacji znajdują się na stronie przewoźnika

Na razie system będzie działał jedynie w niektórych samolotach na trasach średniodystansowych. Lufthansa zachęca, by przed odlotem pasażerowie sprawdzili na stronie przewoźnika, czy będą mogli skorzystać z rozrywki pokładowej na własnym urządzeniu. 

W systemie pasażerowie poza filmami i serialami w 8 językach będą mogli odsłuchać ok. 100 albumów muzycznych różnych gatunków. Dostępne będą także audiobooki, programy radiowe przygotowane specjalnie dla Lufthansy oraz magazyny i dzienniki w wersjach elektronicznych. Za pomocą aplikacji będzie można także dokonywać zakupów w sklepie Lufthansa World Shop.

System będzie aktywowany po osiągnięciu wysokości 10 tys. stóp (ponad 3 km) i wyłączany w trakcie zniżania do lądowania.gość_82727 - Profil
gość_82727
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie