Aplikacja dla pasażerów Lufthansy na średnim dystansie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
07 listopada 2014 13:40
1 komentarz
Pasażerowie lecący Lufthansą na lotach średniodystansowych będą mieli zapewniony system rozrywki pokładowej z filmami i muzyką. Muszą jednak przed lotem zainstalować na własnym komputerze, tablecie lub smartfonie odpowiednią aplikację.
Reklama

Lufthansa udostępniła pasażerom aplikacje mobilne w systemach iOS oraz Android, a także aplikację na komputery z systemem Windows. Dzięki niej nawet w tych samolotach, które nie są wyposażone w system rozrywki pokładowej, podróżni będą mogli w trakcie lotu oglądać filmy lub słuchać muzyki.

Linki do darmowych aplikacji znajdują się na stronie przewoźnika.

Na razie system będzie działał jedynie w niektórych samolotach na trasach średniodystansowych. Lufthansa zachęca, by przed odlotem pasażerowie sprawdzili na stronie przewoźnika, czy będą mogli skorzystać z rozrywki pokładowej na własnym urządzeniu.

W systemie pasażerowie poza filmami i serialami w 8 językach będą mogli odsłuchać ok. 100 albumów muzycznych różnych gatunków. Dostępne będą także audiobooki, programy radiowe przygotowane specjalnie dla Lufthansy oraz magazyny i dzienniki w wersjach elektronicznych. Za pomocą aplikacji będzie można także dokonywać zakupów w sklepie Lufthansa World Shop.

System będzie aktywowany po osiągnięciu wysokości 10 tys. stóp (ponad 3 km) i wyłączany w trakcie zniżania do lądowania.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_10eb6 2014-11-07 22:58   
gość_10eb6 - Profil gość_10eb6
Na razie mam informacje, ze bedzie to w pierwszej kolejnosci w A 321
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama