×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tomasz Balcerzak, prezes Eurolotu, odwołany


Rada Nadzorcza odwołała dziś (5.11)  Tomasza Balcerzaka z funkcji prezesa linii lotniczej Eurolot. Równocześnie - zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej  - Andrzej Juszczyński, obecny członek zarządu ds. finansowych, został p.o. prezesem zarządu.

Decyzja o zmianach personalnych w zarządzie Eurolotu wynika z braku satysfakcjonujących efektów dotychczasowych działań w zakresie przeprowadzanej restrukturyzacji, zważywszy na pogarszającą się sytuację ekonomiczną spółki.

Tomasz Balcerzak był prezesem Eurotu od lutego 2014 roku. Do grudnia 2013 r. był członkiem zarządu LOT-u ds. operacyjnych. Wcześniej pracował na podobnych stanowiskach w Enter Air i Centralwings. Jest absolwentem Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie (obecnie Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych). Był pilotem wojskowym, latał m.in. w 36. SPLT zajmującym się transportem lotniczym VIP-ów.gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie