20 proc. taniej w Qatar Airways. Tydzień Globalnej Promocji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
04 listopada 2014 09:34
Qatar Airways zainaugurowały dziś trwającą tydzień globalną promocję. Oferują swoim klientom obniżki aż do 20% na bilety na loty do Europy, Afryki, Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Północnej i Południowej. Upust do 20% oferowany jest na podróże w obie strony we wszystkich klasach.
Reklama

„Tydzień Globalnej Promocji” rozpoczął się o godzinie 00:00 3 listopada 2014 czasu lokalnego (22:00 2 listopada 2014 czasu polskiego) i potrwa do 10 listopada 2014. Klienci linii będą mogli rezerwować bilety na loty w terminach od 6 listopada 2014 do 15 czerwca 2015 co pozwoli na dogodne zaplanowanie wyjazdów biznesowych i wakacyjnych z dużym wyprzedzeniem.


- Wprowadzając tę ofertę promocyjną chcielibyśmy wyrazić wdzięczność dla naszych klientów za ich wsparcie i lojalność wobec Linii Qatar Airways. Ta ekscytująca promocja daje naszym pasażerom podróżującym w celach służbowych jak i turystycznych możliwość odwiedzenia ponad 140 miejsc na całym świecie, które znajdują się na naszej szybko rozrastającej się siatce połączeń. Cieszymy się, że nasi klienci będą mogli skorzystać z tej wyjątkowej okazji w ciągu najbliższych dni – powiedział Akbar Al Baker, CEO grupy Qatar Airways.


Podróżując Liniami Qatar Airways pasażerowie będą mieli okazję odwiedzić najnowszy hub lotniczy świata –Międzynarodowy Port Lotniczy Hamad w Doha – obiekt światowej klasy, uznawany za nowy wzorzec standardów obsługi pasażerów. W swojej krótkiej, siedemnastoletniej historii, Linie Qatar Airways mogą pochwalić się szybkim rozwojem. Dziś linie mają w swojej flocie 139 nowoczesnych samolotów, które obsługują połączenia do 145 kluczowych miejsc podróży biznesowych i turystycznych w Europie, Bliskim Wschodzie, Afryce, Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama