Sprostowanie dot. ważności mil dla posiadaczy kart Citibank-LOT

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
29 października 2014 15:36
Mile Miles & More posiadaczy kart kredytowych Citibank-LOT, pomimo zakończenia współpracy stron z końcem roku, wygasną najwcześniej z końcem marca. Precyzujemy informację dotyczące zmian w programie lojalnościowym, którego uczestnikiem jest LOT.
Reklama

- Od 1 stycznia mile będą podlegały wygasaniu zgodnie z zapisami „Warunków i zasad uczestnictwa w programie Miles & More”, zgodnie z którymi mile wygasają po 36 miesiącach od przekazania do Miles & More. Oznacza to, że jeśli ostatnia transakcja dokonana będzie w grudniu 2014, to mile starsze niż 36 miesięcy wygasną 30 czerwca 2015 roku. Jeśli ostatnia transakcja była dokonana wcześniej niż w grudniu, wówczas mile starsze niż 36 miesięcy wygasną 31 marca 2015 r. - wyjaśnia w mailu przesłanym do redakcji Pasazer.com Biuro Prasowe PLL LOT.

Jak informowaliśmy niedawno, z końcem tego roku zakończy się współpraca programu Miles & More, PLL LOT oraz Banku Handlowego. Oznacza to koniec wydawania kart kredytowych Citibank-LOT, które umożliwiały m.in. zbieranie mil w programie lojalnościowym za transakcje kartą, a także zapobiegały wygasaniu mil. Wydane karty nadal będą jednak dawały zniżkę przy zakupie biletu na stronie LOT-u.

- Zasada wygasania mil nie dotyczy uczestników posiadających status Frequent Traveller, Senator i HON Circle, którym mile nie wygasają tak długo, jak posiadają status - dodaje Biuro Prasowe LOT-u.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama