×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprostowanie dot. ważności mil dla posiadaczy kart Citibank-LOT


Mile Miles & More posiadaczy kart kredytowych Citibank-LOT, pomimo zakończenia współpracy stron z końcem roku, wygasną najwcześniej z końcem marca. Precyzujemy informację dotyczące zmian w programie lojalnościowym, którego uczestnikiem jest LOT.Od 1 stycznia mile będą podlegały wygasaniu zgodnie z zapisami „Warunków i zasad uczestnictwa w programie Miles & More”, zgodnie z którymi mile wygasają po 36 miesiącach od przekazania do Miles & More. Oznacza to, że jeśli ostatnia transakcja dokonana będzie w grudniu 2014, to mile starsze niż 36 miesięcy wygasną 30 czerwca 2015 roku. Jeśli ostatnia transakcja była dokonana wcześniej niż w grudniu, wówczas mile starsze niż 36 miesięcy wygasną 31 marca 2015 r. - wyjaśnia w mailu przesłanym do redakcji Pasazer.com Biuro Prasowe PLL LOT. 

Jak informowaliśmy niedawno, z końcem tego roku zakończy się współpraca programu Miles & More, PLL LOT oraz Banku Handlowego. Oznacza to koniec wydawania kart kredytowych Citibank-LOT, które umożliwiały m.in. zbieranie mil w programie lojalnościowym za transakcje kartą, a także zapobiegały wygasaniu mil. Wydane karty nadal będą jednak dawały zniżkę przy zakupie biletu na stronie LOT-u. 

Zasada wygasania mil nie dotyczy uczestników posiadających status Frequent Traveller, Senator i HON Circle, którym mile nie wygasają tak długo, jak posiadają status - dodaje Biuro Prasowe LOT-u. gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie