×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: Polska interesującym rynkiem


Polska to interesujący i rosnący rynek, ale wybór lotnisk, na które poleci w przyszłości airBaltic, jest szeroki - mówi portalowi Pasazer.com Martin Gauss, prezes tej łotewskiej linii. Na razie przewoźnik nie zamierza wracać do Gdańska.- Polska to jeden z najsilniejszych rynków w Europie i wiele linii lotniczych jest nim zainteresowanych. Ale gdy wybieramy kolejne lotniska, na które polecimy, jest wiele możliwości - mówi w rozmowie z Pasazer.com Martin Gauss, prezes linii airBaltic. 

Linia airBaltic z siedzibą w Rydze oferuje obecnie codzienne loty do Warszawy. Do jesieni 2011 r. przewoźnik latał też do Gdańska, jednak połączenie to zostało zawieszone. Jednym z powodów była wymiana floty i wycofanie z niej obsługujących loty do Gdańska fokkerów 50. 


- Polska ze względu chociażby na wielkość rynku jest dla każdego bardzo ciekawym rynkiem na przyszłość. Nie wykluczam więc, że zwiększymy ofertę do tego kraju - dodaje Gauss. 

Dodaje jednak, że na razie nie może ucieszyć polskich pasażerów zapowiedzią powrotu połączeń tej linii do Gdańska.

Pełną wersję wywiadu Pasazer.com z Martinem Gaussem zaprezentujemy już wkrótce. Poza dyskusją o Polsce, w rozmowie znajdą się też wątki dotyczące budowy hubu w Rydze, restrukturyzacji airBaltic oraz sprzedaży przewoźnika inwestorowi.

fot. Dominik Sipinskigość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie