×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Latamy ze Szczecina do Londynu


Linie Wizz Air połączyły Szczecin z Luton. Wczoraj (27.10) odbył się lot inauguracyjny ze szczecińskiego Goleniowa do Londynu Luton. Połączenia na tej trasie odbywać się będą trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki.Airbus A320 wystartował z Goleniowa o godzinie 17:20 ze 149 pasażerami na pokładzie, inaugurując tym samym połączenie ogłoszone w lipcu br. 


- Materializacja ogłoszonego wcześniej połączenia, to największa radość dla wszystkich pracowników lotniska. W linii lotniczej Wizz Air widzimy partnera mogącego zagwarantować naszemu lotnisku coś na co bardzo liczymy - dynamiczny rozwój ruchu lotniczego - powiedział Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin–Goleniów.

- Dodatkowo, wszyscy nasi klienci mogą zauważyć, że inauguracja połączenia do Londynu Luton, zbiega się w czasie z trwającą realizacją zadania modernizacji i rozbudowy infrastruktury lotniskowej, co pokazuje, że realizowane inwestycje, w związku z rosnącym ruchem lotniczym, są niezbędne dla funkcjonowania naszego regionalnego lotniska. Dzięki wydatnemu wsparciu finansowemu naszych dwóch największych lokalnych udziałowców, dofinansowaniu z Centrum Unijnych projektów transportowych oraz kredytowi udzielonemu przez bank PKO BP S.A  możemy się pochwalić prawie 50 proc. zaawansowaniem prac budowlanych związanych z rozbudową infrastruktury lotniskowej - dodał Dziadosz.

Fot. Piotr Bożykgość_82727 - Profil
gość_82727
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie