×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Płatny serwis w Eurolocie


Eurolot wprowadził płatny serwis pokładowy dla pasażerów z biletami w taryfach Bronze i Silver. Na lotach krajowych dostępne będą zimne i ciepłe napoje, przekąski oraz zestawy, a na zagranicznych dodatkowo napoje alkoholowe.


Pasażerowie z biletami w najdroższej taryfie Gold nadal otrzymają darmowe posiłki na pokładzie. 

Na lotach krajowych pasażerowie otrzymają do wyboru napoje zimne (Pepsi, Pepsi Light, Mirindę, 7UP, soki Tymbark - jabłkowy, pomarańczowy, pomidorowy, sok Kubuś oraz wodę gazowaną i niegazowaną) lub gorące (kawę, herbatę, cappuccino, gorącą czekoladę) za 6 złotych. Do wyboru będą także zimne przekąski, w tym kanapki, czipsy, wrapy i słodkości. 

Eurolot zaoferuje też zestawy, w tym także specjalny posiłek dla dzieci.


Na trasach międzynarodowych w sprzedaży będą też napoje alkoholowe, a na trasach poza Unię Europejską także produkty wolnocłowe (m.in. perfumy i alkohole). 

Pełną ofertę sprzedaży pokładowej można sprawdzić na stronie przewoźnika (plik pdf). Dostawcą produktów dla Eurolotu jest Ferrier. Przewoźnik przyjmuje zapłatę gotówką w złotówkach, dolarach amerykańskich, euro, a także kartami kredytowymi.gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie