×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot inauguruje nowe trasy


Eurolot inauguruje dziś (26.10) pięć nowych tras z Warszawy do: Zagrzebia (Chorwacja), Kiszyniowa (Mołdawia), Stuttgartu i Dusseldorfu w Niemczech oraz Lublina.


Rejsy będą wykonywane przez Bombardiery Q400, zabierające na pokład 78 pasażerów. Szósta, planowana trasa do Kluż Napoki w Rumunii niestety została wycofana ze sprzedaży.

W związku z inauguracją nowych połączeń, linia jak i porty lotnicze przygotowały drobne upominki dla pasażerów. Samoloty Bombardiery Q400 w barwach Eurolotu zostaną powitane na lotniskach tradycyjnym salutem wodnym, a na podróżnych będą oczekiwać reprezentanci portów i lokalnych władz. 

Wyjątkowo uroczyste otwarcie zaplanowano w Kiszyniowie oraz Zagrzebiu, gdzie odbędą się konferencje prasowe z udziałem m.in. przedstawicieli polskich, chorwackich i mołdawskich ambasad, Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Polsce oraz reprezentantów Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznej. 

Nowe połączenia zagraniczne przewoźnika to tzw. trasy przyszłościowe, które czekają dopiero na rozwój ruchu turystycznego i pasażerskiego. Dzięki nim Eurolot połączy Chorwację, Mołdawię, Niemcy z Polską oraz Centralno- Wschodnią Europą. 

Nowa oferta Eurolotu daje również możliwość zaistnienia na rynkach, na których inne linie lotnicze nie wykorzystały do tej pory w pełni potencjału ruchu pasażerskiego - dotyczy to przede pasażerów tranzytowych, którzy w Warszawie przesiadają się na dalsze odcinki podróży. 

Samoloty Eurolotu będą latały do Zagrzebia, Stuttgartu, Dusseldorfu 7 razy w tygodniu, a do Kiszyniowa 4 razy w tygodniu. Przewoźnik uruchomi dzisiaj również kolejne połączenie krajowe - z Warszawy do Lublina. Eurolot będzie operował ze stolicy do portu w Lublinie z częstotliwością 6 razy w tygodniu. To propozycja skierowana przede wszystkim do pasażerów tranzytowych, którzy szybko i wygodnie dotrą Eurolotem ze stolicy województwa lubelskiego do warszawskiego portu przesiadkowego, skąd będą mogli kontynuować podróż w świat.

Fot. Piotr Bożyk


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie