Łódź: Michał Marzec nowym prezesem zarządu

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
24 października 2014 11:05
2 komentarze
Michał Marzec został dziś (24.10) wybrany na nowego prezesa zarządu Portu Lotniczego Łódź. W przeszłości wiele lat pracował na łódzkim lotnisku.
Reklama

Marzec w latach 1994-2008 pełnił już funkcję prezesa zarządu oraz dyrektora Portu Lotniczego Łódź. Był odpowiedzialny m.in. za tworzenie zespołu, budowę infrastruktury portu, współpracę z liniami lotniczymi.

W latach 2008-2014 pracował na stanowisku dyrektora naczelnego PPL oraz dyrektora Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Posiada m.in. uprawnienia instruktora z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego oraz uprawnienia do certyfikowania lotnisk wydane przez ICAO. Ukończył międzynarodowe studia z zakresu zarządzania Master of Business Administration (MBA) we Francji oraz studia na Uniwersytecie w Edynburgu.

Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej i Warszawskiej. Od wielu lat związany z Łodzią.

Reklama

Ostatnie komentarze

emes 2014-10-30 15:37   
emes - Profil emes
Ryanair uruchomił kolejne połączenie z Modlina do Kopenhagi i przy okazji przedstawiciel(ka) linii nie wykluczyła kolejnych krajówek i baz w Polsce. Może to jest jakaś szansa? Osobiście proponowałbym przyjrzeć się kierunkowi Łódź-Kraków. Argumenty: 1) fatalne połączenie kolejowe (plus fatalne godziny) 2) PolskiBus jedzie ponad 5 godzin 3) Podróż autem to 3,5-4 godz, także szału nie ma. Jednocześnie pomiędzy Łodzią a Krakowem jest intensywny ruch (turystyczny, biznesowy - można się było przekonać jadąc pociągiem Reymont, który swego czasu jeszcze kursował sensownie). Może warto by się było zastanowić nad zainteresowaniem Ryanaira takim krajowym połączeniem?
gość_07d08 2014-10-24 21:49   
gość_07d08 - Profil gość_07d08
Może cuś pomoże, jeżeli ograniczeni tępotą umysłową urzędasy naszej Hanki, marszałkowscy i wojewódzcy NIE będą mu po prostu bruździć!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama