Fotokonkurs dla fanów Realu Madryt i Emirates

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 października 2014 00:38
1 komentarz
Piłkarska pasja ponownie połączy fanów Realu Madryt i Emirates na całym świecie, tym razem dzięki fotograficznemu wyzwaniu - #HelloClasico.
Reklama

Osoby, które zaprezentują swoje poparcie dla Realu Madryt w związku z najbliższymi "hiszpańskimi derbami", będą miały szanse wygrać wyjazd dla dwóch osób na Dubai Football Challenge.

W konkursie będą oceniane zdjęcia fanów ukazujące ich wsparcie dla Realu Madryt z okazji derb El Clásico, które odbędą się 25 października. Pod uwagę będą brane wszystkie zdjęcia umieszczone na profilach fanów na Facebooku, Instagramie i Twitterze, które oznaczone zostaną tagiem @emirates i hasztagiem #HelloClasico. Dzięki specjalnej aplikacji zdjęcia można również zamieszczać na fanpage’u Emirates na Facebook’u oraz na stronie emirates.com/helloclasico.


Emirates ufundują zwycięzcy podwójny bilet do Dubaju, gdzie już 30 grudnia odbędzie się Dubai Football Challenge – starcie Realu Madryt z AC Milanem. Ten historyczny mecz, który odbędzie się na stadionie The Sevens, będzie pierwszym pojedynkiem rozegranym przez Real Madryt w Dubaju. Szacuje się, że widowisko przyciągnie ponad 40000 fanów piłki nożnej z całego świata.

Emirates i Real Madryt łączy pięcioletnia umowa sponsorska, która trwa od sezonu 2013/2014. Emirates są Oficjalnym Głównym sponsorem Realu Madryt. Obu tym organizacjom przyświeca wspólny cel – bycie liderem w swojej dziedzinie. Dlatego też wykorzystują potęgę sportu jako narzędzie do inspirowania fanów i łączenia ich poprzez ich wspólną pasję.

Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

greg0303 2014-10-29 21:01   
greg0303 - Profil greg0303
Linie Emirates Airlines otrzymały swój setny egzemplarz B777-300ER. Przewoźnik użytkuje obecnie 142 samoloty Boeing 777, których niezawodność wynosi 99,5% (najbardziej niezawodna maszyna dwusilnikowa na świecie).
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama