×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Fotokonkurs dla fanów Realu Madryt i Emirates


Piłkarska pasja ponownie połączy fanów Realu Madryt i Emirates na całym świecie, tym razem dzięki fotograficznemu wyzwaniu - #HelloClasico.Osoby, które zaprezentują swoje poparcie dla Realu Madryt w związku z najbliższymi "hiszpańskimi derbami", będą miały szanse wygrać wyjazd dla dwóch osób na Dubai Football Challenge.

W konkursie będą oceniane zdjęcia fanów ukazujące ich wsparcie dla Realu Madryt z okazji derb El Clásico, które odbędą się 25 października. Pod uwagę będą brane wszystkie zdjęcia umieszczone na profilach fanów na Facebooku, Instagramie i Twitterze, które oznaczone zostaną tagiem @emirates i hasztagiem #HelloClasico. Dzięki specjalnej aplikacji zdjęcia można również zamieszczać na fanpage’u Emirates na Facebook’u oraz na stronie emirates.com/helloclasico.


Emirates ufundują zwycięzcy podwójny bilet do Dubaju, gdzie już 30 grudnia odbędzie się Dubai Football Challenge – starcie Realu Madryt z AC Milanem. Ten historyczny mecz, który odbędzie się na stadionie The Sevens, będzie pierwszym pojedynkiem rozegranym przez Real Madryt w Dubaju. Szacuje się, że widowisko przyciągnie ponad 40000 fanów piłki nożnej z całego świata.

Emirates i Real Madryt łączy pięcioletnia umowa sponsorska, która trwa od sezonu 2013/2014. Emirates są Oficjalnym Głównym sponsorem Realu Madryt. Obu tym organizacjom przyświeca wspólny cel – bycie liderem w swojej dziedzinie. Dlatego też wykorzystują potęgę sportu jako narzędzie do inspirowania fanów i łączenia ich poprzez ich wspólną pasję.

Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie