×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wrocław Airport obniża ceny za parking


Wrocławskie lotnisko obniża ceny z parkowanie. Rabaty przy rezerwacji on-line sięgają nawet 40%.



Za 24-godzinny postój zapłacimy teraz 24 zł. 3 dni postoju po obniżce to wydatek 42 zł. Dużym udogodnieniem jest też możliwość zamówienia podczas rezerwacji online faktury za parking, którą otrzymamy e-mailem. W przypadku postoju do 8 dni cena wyniesie 59 zł. Za dwutygodniowy postój zapłacimy 77 zł.

- Oferta została przygotowana z myślą o konkretnych pasażerach i ich potrzebach. Wylot biznesowy, kilkudniowy city-break, a może dwutygodniowe wakacje, teraz te najchętniej wybierane przez podróżnych opcje są dużo tańsze - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. 

W nowej ofercie zmienił się też sposób naliczania rabatu przy wcześniejszej internetowej rezerwacji. Rezerwując miejsce parkingowe on-line na co najmniej 5 dni przed terminem przyjazdu, pasażer otrzymuje 40% zniżki. Przy rezerwacji od 1 do 4 dni przed przyjazdem rabat wyniesie 20%.

- Rezerwacja on-line ma wiele zalet. Kupując miejsce przez internet nie musimy po wylądowaniu iść do kasy, co znacznie usprawni poruszanie się po parkingu. Dodatkowo, dzięki 24-godzinnej tolerancji rezerwacja nie przepada, nawet gdy wylot nieco przesunie się w czasie - dodaje Sztucki.


Port oferuje podróżnym 1 100 miejsc parkingowych w pobliżu terminala. W strefie krótkiego postoju Kiss and Fly (do 10 min) postój jest darmowy.

Fot. Wrocław Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.




gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie