Wrocław Airport obniża ceny za parking

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
23 października 2014 23:15
Wrocławskie lotnisko obniża ceny z parkowanie. Rabaty przy rezerwacji on-line sięgają nawet 40%.
Reklama

Za 24-godzinny postój zapłacimy teraz 24 zł. 3 dni postoju po obniżce to wydatek 42 zł. Dużym udogodnieniem jest też możliwość zamówienia podczas rezerwacji online faktury za parking, którą otrzymamy e-mailem. W przypadku postoju do 8 dni cena wyniesie 59 zł. Za dwutygodniowy postój zapłacimy 77 zł.

- Oferta została przygotowana z myślą o konkretnych pasażerach i ich potrzebach. Wylot biznesowy, kilkudniowy city-break, a może dwutygodniowe wakacje, teraz te najchętniej wybierane przez podróżnych opcje są dużo tańsze - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

W nowej ofercie zmienił się też sposób naliczania rabatu przy wcześniejszej internetowej rezerwacji. Rezerwując miejsce parkingowe on-line na co najmniej 5 dni przed terminem przyjazdu, pasażer otrzymuje 40% zniżki. Przy rezerwacji od 1 do 4 dni przed przyjazdem rabat wyniesie 20%.

- Rezerwacja on-line ma wiele zalet. Kupując miejsce przez internet nie musimy po wylądowaniu iść do kasy, co znacznie usprawni poruszanie się po parkingu. Dodatkowo, dzięki 24-godzinnej tolerancji rezerwacja nie przepada, nawet gdy wylot nieco przesunie się w czasie - dodaje Sztucki.


Port oferuje podróżnym 1 100 miejsc parkingowych w pobliżu terminala. W strefie krótkiego postoju Kiss and Fly (do 10 min) postój jest darmowy.

Fot. Wrocław Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Tagi
wrocław

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama