×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


HRS rozpoczyna współpracę z Sabre


Portal rezerwacji hoteli HR rozpoczął współpracę holdingiem turystycznym Sabre. W ten sposób m.in polskie hotele zyskują wyraźne wsparcie w dystrybucji swoich ofert na rynku amerykańskim.


Dzięki współpracy HRS z globalnym systemem dystrybucji Sabre, agenci podróży z całego świata zyskują dostęp do ponad 50 tys. niezależnych hoteli znajdujących się w bazie HRS. Zintegrowanie oferty hotelowej HRS z Sabre pozwoli skrócić czas poszukiwań i rezerwacji odpowiedniego hotelu. 

Współpraca dwóch form to również niższe koszty dla użytkowników, którzy dotychczas porównywali oferty cenowe tego samego hotelu na różnych platformach. Hotele znajdujące się w bazie HRS zyskują dostęp do travel agentów oraz korzystających z ich pośrednictwa firm. Dzięki temu, oferta hotelowa HRS staje się dostępna dla ponad 400 tys. travel agentów, posługujących się system Sabre w ponad 144 krajach.

Firmy organizujące podróże biznesowe, które korzystają z systemu Sabre, zyskują dostęp do specjalnie wynegocjowanych stawek biznesowych HRS, umożliwiających rezerwację hoteli z rabatem do 30%, w ponad 35 tys. hoteli na całym świecie. 

W 2013 roku Sabre, łącząc dostawców rozwiązań turystycznych z osobami podróżującymi służbowo, zarządzało podróżami służbowymi o wartości ponad 100 mld dolarów. Sabre prowadzi biura w około 60 krajach na całym świecie. 

HRS jest ogólnoświatowym portalem rezerwacji hoteli, obsługującym osoby podróżujące służbowo i prywatnie, który działa w oparciu o bazę danych obejmującą ponad 250 tys. hoteli wszystkich kategorii w 190 krajach. Z serwisu HRS rocznie korzysta około 80 milionów użytkowników. gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie