HRS rozpoczyna współpracę z Sabre

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
20 października 2014 09:07
Portal rezerwacji hoteli HR rozpoczął współpracę holdingiem turystycznym Sabre. W ten sposób m.in polskie hotele zyskują wyraźne wsparcie w dystrybucji swoich ofert na rynku amerykańskim.
Reklama
Dzięki współpracy HRS z globalnym systemem dystrybucji Sabre, agenci podróży z całego świata zyskują dostęp do ponad 50 tys. niezależnych hoteli znajdujących się w bazie HRS. Zintegrowanie oferty hotelowej HRS z Sabre pozwoli skrócić czas poszukiwań i rezerwacji odpowiedniego hotelu.

Współpraca dwóch form to również niższe koszty dla użytkowników, którzy dotychczas porównywali oferty cenowe tego samego hotelu na różnych platformach. Hotele znajdujące się w bazie HRS zyskują dostęp do travel agentów oraz korzystających z ich pośrednictwa firm. Dzięki temu, oferta hotelowa HRS staje się dostępna dla ponad 400 tys. travel agentów, posługujących się system Sabre w ponad 144 krajach.

Firmy organizujące podróże biznesowe, które korzystają z systemu Sabre, zyskują dostęp do specjalnie wynegocjowanych stawek biznesowych HRS, umożliwiających rezerwację hoteli z rabatem do 30%, w ponad 35 tys. hoteli na całym świecie.

W 2013 roku Sabre, łącząc dostawców rozwiązań turystycznych z osobami podróżującymi służbowo, zarządzało podróżami służbowymi o wartości ponad 100 mld dolarów. Sabre prowadzi biura w około 60 krajach na całym świecie.

HRS jest ogólnoświatowym portalem rezerwacji hoteli, obsługującym osoby podróżujące służbowo i prywatnie, który działa w oparciu o bazę danych obejmującą ponad 250 tys. hoteli wszystkich kategorii w 190 krajach. Z serwisu HRS rocznie korzysta około 80 milionów użytkowników.
Tagi
hrs sabre

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy