×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tanie bilety Przewozów Regionalnych na długi weekend w listopadzie


Przewozy Regionalne wydłużają okres obowiązywanie biletów turystycznych na cały długi weekend listopadowy od 7.11 do 12.11. Bilety kosztują 45 lub 79 zł i uprawniają do nielimitowanych podróży.Bilet turystyczny to promocja Przewozów Regionalnych, dzięki której pasażerowie na jednym promocyjnym bilecie mogą podróżować od godz. 18:00 w piątek do 6:00 w następny poniedziałek. 

W długi weekend w listopadzie ważność promocji będzie rozszerzona o poniedziałek 10 listopada i Święto Niepodległości we wtorek 11.11. Oznacza to, że pasażerowie będą mogli podróżować na tym bilecie od piątkowego wieczoru (7.11, godz. 18:00) aż do środowego poranka (12.11, godz. 6:00). 

Pomimo wydłużenia czasu ważności biletów, nie zmieni się ich cena. 

Bilet na pociągi REGIO oraz pociągi Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej będzie kosztował 45 zł. Za 79 zł pasażerowie będą mogli dodatkowo podróżować innymi pociągami uruchamianymi przez Przewozy Regionalne oraz autobusami InterREGIObus. 

Za odpowiednio 39 zł i 69 zł można kupić mini bilet turystyczny, nie obejmujący przewoźników samorządowych. gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie