Nowa rzeczniczka LOT-u

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
13 października 2014 14:25
4 komentarze
Małgorzata Kozieł została nową rzeczniczką prasową PLL LOT. Zastąpiła na tym stanowisku Barbarę Pijanowską-Kuras, która objęła funkcję dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej.
Reklama

Małgorzata Kozieł do niedawna była rzecznikiem prasowym oraz pełniła obowiązki Dyrektora Komunikacji Korporacyjnej w PGE Polskiej Grupie Energetycznej S.A. Wcześniej przez 8 lat związana była z TVN24, jako producentka i wydawca w redakcji spraw zagranicznych oraz prezenterka i lektorka w dziale news. Współtworzyła m.in.: takie programy, jak: "Dama PiK", "Studio Europa", "Świat Reporterów", "Horyzont", "Tele-serwis". Ukończyła Nauki Polityczne na Uniwersytecie Warszawskim i studia MBA w GFKM (Rotterdam School of Management).


Barbara Pijanowska-Kuras dołączyła do zespołu LOT-u w lipcu 2013 roku w roli rzecznika prasowego. Na początku października zastąpiła Roberta Morenia na stanowisku dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego agencji imedia PR, w której zajmowała się szeroko rozumianą komunikacją, szczególnie w zakresie komunikacji zmiany, komunikacji kryzysowej i relacji z mediami. Realizowała projekty dla wielu branż m.in. medycznej, ubezpieczeniowej, bankowej, FMCG, energetycznej, hotelarskiej, szkoleniowej i motoryzacyjnej. Pełniła funkcje rzecznika prasowego kilku firm m.in: Orbis S.A podczas Euro 2012, 4Life Direct, Berlitz a także akcji CSR np. "Umiem pomóc" Grupy LUX MED. Prowadziła liczne szkolenia m.in. z wystąpień publicznych i relacji z mediami. W swojej karierze realizowała również projekty marketingowe głównie w zakresie budowania świadomości marek i wsparcia sprzedaży. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowym kierunku "PR i Komunikacja biznesowa" Szkoły Głównej Handlowej.

PLL LOT ma także nową dyrektor marketingu, którą została Marta Glinka (link).

Fot. PLL LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2014-10-13 22:15   
usuniety - Profil usuniety
@gość_da0e1: No tak masz rację, że w tym przypadku rzeczywiście zastąpiono jedną osobę inną. Ale już inaczej ma się sprawa z M. Glinką i M. Lemanem, bo to podzielono jego stanowisko na dwa nowe dyrektorskie zresztą. Czyli de facto zatrudniono jedną nową osobę.
camilio 2014-10-13 20:20   
camilio - Profil camilio
Minister Baniak w Świnoujściu: wynik LOT za 14 ma być "pozytywny", być może +30 lub +70mln. Druga transza pomocy może nie być potrzebna. To najlepszy moment na inwestora.
gość_da0e1 2014-10-13 19:09   
gość_da0e1 - Profil gość_da0e1
Od kiedy zastąpienie kogoś innym jest mnożeniem liczby stanowisk?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama