×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa rzeczniczka LOT-u


Małgorzata Kozieł została nową rzeczniczką prasową PLL LOT. Zastąpiła na tym stanowisku Barbarę Pijanowską-Kuras, która objęła funkcję dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej.


Małgorzata Kozieł do niedawna była rzecznikiem prasowym oraz pełniła obowiązki Dyrektora Komunikacji Korporacyjnej w PGE Polskiej Grupie Energetycznej S.A. Wcześniej przez 8 lat związana była z TVN24, jako producentka i wydawca w redakcji spraw zagranicznych oraz prezenterka i lektorka w dziale news. Współtworzyła m.in.: takie programy, jak: "Dama PiK", "Studio Europa", "Świat Reporterów", "Horyzont", "Tele-serwis". Ukończyła  Nauki Polityczne na Uniwersytecie Warszawskim i studia MBA w GFKM (Rotterdam School of Management).


Barbara Pijanowska-Kuras dołączyła do zespołu LOT-u w lipcu 2013 roku w roli rzecznika prasowego. Na początku października zastąpiła Roberta Morenia na stanowisku dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego agencji imedia PR, w której zajmowała się szeroko rozumianą komunikacją, szczególnie w zakresie komunikacji zmiany, komunikacji kryzysowej i relacji z mediami. Realizowała projekty dla wielu branż m.in. medycznej, ubezpieczeniowej, bankowej, FMCG, energetycznej, hotelarskiej, szkoleniowej i motoryzacyjnej. Pełniła funkcje rzecznika prasowego kilku firm m.in: Orbis S.A podczas Euro 2012, 4Life Direct, Berlitz a także akcji CSR np. "Umiem pomóc" Grupy LUX MED. Prowadziła liczne szkolenia m.in. z wystąpień publicznych i relacji z mediami. W swojej karierze realizowała również projekty marketingowe głównie w zakresie budowania świadomości marek i wsparcia sprzedaży. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowym kierunku "PR i Komunikacja biznesowa" Szkoły Głównej Handlowej.

PLL LOT ma także nową dyrektor marketingu, którą została Marta Glinka (link).

Fot. PLL LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie