×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Nowa dyrektor marketingu


Marta Glinka objęła stanowisko dyrektora marketingu Polskich Linii Lotniczych LOT. Wcześniej Glinka związana była z firmą CEDC. W PLL LOT będzie odpowiedzialna między innymi za stworzenie nowej strategii marketingowej LOT-u i odświeżenie wizerunku marki.

Glinka z marketingiem związana jest od 15 lat. Pracowała m.in. dla Tchibo i CEDC. Rozwijała marki takie jak Żubrówka, Soplica, Tchibo, Grant’s, Metaxa, Jim Beam, Jeagermeister, Campari.
Wcześniej za działania marketingowe LOT-u odpowiadał Michał Leman, który zajmował stanowisko dyrektora marketingu i produktu. Po zmianach w firmie stworzono oddzielne stanowiska dla osób zajmujących się marketingiem i produktami przewoźnika. Za ten drugi obszar dalej odpowiada Leman, teraz jako dyrektor biura rozwoju produktu. Jest on także odpowiedzialny za rozwój biura podróży LOT Travel, powstałego w czerwcu 2014 roku.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie