×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Nowa dyrektor marketingu


Marta Glinka objęła stanowisko dyrektora marketingu Polskich Linii Lotniczych LOT. Wcześniej Glinka związana była z firmą CEDC. W PLL LOT będzie odpowiedzialna między innymi za stworzenie nowej strategii marketingowej LOT-u i odświeżenie wizerunku marki.


Glinka z marketingiem związana jest od 15 lat. Pracowała m.in. dla Tchibo i CEDC. Rozwijała marki takie jak Żubrówka, Soplica, Tchibo, Grant’s, Metaxa, Jim Beam, Jeagermeister, Campari.
Wcześniej za działania marketingowe LOT-u odpowiadał Michał Leman, który zajmował stanowisko dyrektora marketingu i produktu. Po zmianach w firmie stworzono oddzielne stanowiska dla osób zajmujących się marketingiem i produktami przewoźnika. Za ten drugi obszar dalej odpowiada Leman, teraz jako dyrektor biura rozwoju produktu. Jest on także odpowiedzialny za rozwój biura podróży LOT Travel, powstałego w czerwcu 2014 roku.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie