LOT: Nowa dyrektor marketingu

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
13 października 2014 14:24
Marta Glinka objęła stanowisko dyrektora marketingu Polskich Linii Lotniczych LOT. Wcześniej Glinka związana była z firmą CEDC. W PLL LOT będzie odpowiedzialna między innymi za stworzenie nowej strategii marketingowej LOT-u i odświeżenie wizerunku marki.
Reklama

Glinka z marketingiem związana jest od 15 lat. Pracowała m.in. dla Tchibo i CEDC. Rozwijała marki takie jak Żubrówka, Soplica, Tchibo, Grant’s, Metaxa, Jim Beam, Jeagermeister, Campari.
Wcześniej za działania marketingowe LOT-u odpowiadał Michał Leman, który zajmował stanowisko dyrektora marketingu i produktu. Po zmianach w firmie stworzono oddzielne stanowiska dla osób zajmujących się marketingiem i produktami przewoźnika. Za ten drugi obszar dalej odpowiada Leman, teraz jako dyrektor biura rozwoju produktu. Jest on także odpowiedzialny za rozwój biura podróży LOT Travel, powstałego w czerwcu 2014 roku.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama