PAŻP: Rekrutacja kontrolerów ruchu lotniczego

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
10 października 2014 23:51
Trwa rekrutacja na kurs dla kandydatów na stanowisko kontrolera ruchu lotniczego Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP). Nabory na kurs dla kandydatów na Kontrolera Ruchu Lotniczego organizowane są cyklicznie dwa razy do roku.
Reklama

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zachęca wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w naborze na kurs dla kandydatów na stanowisko kontrolera ruchu lotniczego do:
  • zapoznania się z ogłoszeniem rekrutacyjnym i formularzem (plik pdf, plik word),
  • wypełnienia formularza i przesłania go do PAŻP na adres: rekrutacja.krl(@)pansa.pl (z dopiskiem w tytule: KRL).
Termin składania formularzy upływa 3 listopada 2014 roku.

PAŻP oferuje:
  • intensywną naukę ciekawego zawodu,
  • inwestowanie podczas kursu w rozwój Twoich predyspozycji oraz umiejętności, a po uzyskaniu licencji Kontrolera Ruchu Lotniczego, dodatkowo, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • po ukończonym szkoleniu pracę w organach zarządzania ruchem lotniczym w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Zielonej Górze, Radomiu, Modlinie, Szczecinie oraz Szymanach.

PAŻP skontaktuje się (drogą e-mail) jedynie z osobami spełniającymi oczekiwania rekrutacji. jednocześnie agencja informuje, że rozpatrzone zostaną zgłoszenia, które wpłyną do dnia 3.11.2014 r. Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem tel. +48 22 574 59 43.

Fot. PAŻP
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama