×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


500 tys. klientów WIZZ Discount Club


Linia Wizz Air powitała pięćset tysięcznego członka klubu WIZZ Discount Club.


Program zainaugurowano w marcu 2011 roku specjalnie z myślą o lojalnych konsumentach, podróżujących z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwo WIZZ Discount Club gwarantuje zniżkę wysokości 45 PLN na wszystkie loty Wizz Air, których ceny rozpoczynają się już od 79 PLN. Klubowicze dokonując wspólnej rezerwacji z rodziną, czy przyjaciółmi mogą korzystać także z dodatkowych zniżek.

Mihaela Cuciureanu na lotnisku Otopeni w Bukareszcie ze stewardesą Wizz Air

Szczęśliwą, pięćset tysięczną klientką WIZZ Discount Club okazała się pani Mihaela Cuciureanu z Rumunii. Z niskokosztowych lotów Wizz Air skorzystała, udając się wraz z mężem na słoneczne wakacje do Hiszpanii. Teraz będzie miała jeszcze więcej powodów do podróżowania, gdyż Wizz Air przyznał jej dodatkowe 500 euro na konto WIZZ, do wykorzystania przy kolejnych rezerwacjach.

- To dla mnie niesamowita niespodzianka, zwłaszcza, iż dzisiaj obchodzę urodziny. Latam z Wizz Air już od bardzo dawna i za każdym razem czuję się na pokładzie, jak u siebie. Pomimo, iż za chwilę wylatujemy do Malagi na słoneczny, jesienny wypoczynek, to już zaczęłam zastanawiać się nad odwiedzeniem kolejnych miast, dostępnych w siatce połączeń Wizz Air. W ofercie jest tyle niezwykłych miejsc, które chciałabym zobaczyć. Nie mogę się doczekać następnej podróży - powiedziała Mihaela Cuciureanu przed odlotem do Malagi.

Fot. Wizz Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie