500 tys. klientów WIZZ Discount Club

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
09 października 2014 16:30
1 komentarz
Linia Wizz Air powitała pięćset tysięcznego członka klubu WIZZ Discount Club.
Reklama

Program zainaugurowano w marcu 2011 roku specjalnie z myślą o lojalnych konsumentach, podróżujących z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwo WIZZ Discount Club gwarantuje zniżkę wysokości 45 PLN na wszystkie loty Wizz Air, których ceny rozpoczynają się już od 79 PLN. Klubowicze dokonując wspólnej rezerwacji z rodziną, czy przyjaciółmi mogą korzystać także z dodatkowych zniżek.

Mihaela Cuciureanu na lotnisku Otopeni w Bukareszcie ze stewardesą Wizz Air

Szczęśliwą, pięćset tysięczną klientką WIZZ Discount Club okazała się pani Mihaela Cuciureanu z Rumunii. Z niskokosztowych lotów Wizz Air skorzystała, udając się wraz z mężem na słoneczne wakacje do Hiszpanii. Teraz będzie miała jeszcze więcej powodów do podróżowania, gdyż Wizz Air przyznał jej dodatkowe 500 euro na konto WIZZ, do wykorzystania przy kolejnych rezerwacjach.

- To dla mnie niesamowita niespodzianka, zwłaszcza, iż dzisiaj obchodzę urodziny. Latam z Wizz Air już od bardzo dawna i za każdym razem czuję się na pokładzie, jak u siebie. Pomimo, iż za chwilę wylatujemy do Malagi na słoneczny, jesienny wypoczynek, to już zaczęłam zastanawiać się nad odwiedzeniem kolejnych miast, dostępnych w siatce połączeń Wizz Air. W ofercie jest tyle niezwykłych miejsc, które chciałabym zobaczyć. Nie mogę się doczekać następnej podróży - powiedziała Mihaela Cuciureanu przed odlotem do Malagi.

Fot. Wizz Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

kemot97 2014-10-10 11:53   
kemot97 - Profil kemot97
o matko wypowiedz tej Pani brzmi jak pijarowski belkot napisany przez jakiegos speca od PR linii Wizzair i podsuniety nagrodzonej Pani do wyrecytowania ;) (#Piosenke Pana Kor..Koracza o zdrowiu bym chciala najbardziej uslyszec...)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama