×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


10 lat Pasazer.com: Konkurs z firmą Boeing


W tym roku na 10. urodziny Pasazer.com czeka na Was 10 urodzinowych konkursów. Na przedostatni z nich zapraszamy wraz z firmą Boeing. Do wygrania pięć modeli Boeinga B787-8 w skali 1:200, w barwach producenta.Konkurs potrwa od 9 do 15 października do godziny 23:59. Zwycięzców podamy do 18 października na łamach portalu.


Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie dot. Boeinga oraz wykonać zadanie konkursowe.

1.  Podaj datę pierwszego lotu technicznego B787-8 (miesiąc/rok)

2.  Opisz, narysuj, nagraj Twój wymarzony lot Boeingiem 787.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych prac. Ich autorzy otrzymają model Boeinga B787-8 Dreamliner w skali 1:200, w barwach producenta.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę Boeing i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.comKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie