Konkurs: Poznaj PAŻP od kuchni

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
09 października 2014 13:24
W związku ze zbliżającym się Dniem Kontrolera (20.10), wspólnie z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 podwójne wejściówki na zwiedzanie siedziby PAŻP-u w Warszawie.
Reklama

Konkurs potrwa od 9 do 12 października do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 13 października na łamach portalu.


Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania dotyczące PAŻP-u oraz wykonać zadanie konkursowe.

1. Gdzie znajduje się główna siedziba PAŻP?

2. Co oznacza skrót CKRL?

3. Napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś zwiedzić PAŻP.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze prace. Ich autorzy otrzymają podwójną wejściówkę do siedziby PAŻP w dniu 18 października o godzinie 12:00. Prosimy o przemyślane zgłoszenia osób, które mają czas tego dnia i nie blokowanie udziału innym uczestnikom.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez PAŻP i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama