konkursie z linią Wizz Air. Jednak najpierw zaprezentujemy prawidłową odpowiedź na nasze pytanie:
" />

Wyniki konkursu urodzinowego z Wizz Airem

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
09 października 2014 00:36
Wyłoniliśmy sześciu zwycięzców w naszym urodzinowym konkursie z linią Wizz Air. Jednak najpierw zaprezentujemy prawidłową odpowiedź na nasze pytanie:
Reklama

- Ile baz operacyjnych w Polsce posiada linia Wizz Air? (stan na 1.10.2014) - Wizz Air posiada 5 baz operacyjnych: Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław oraz Poznań.


Vouchery na przeloty linią Wizz Air otrzymują:
  • Adrian Bogusz
  • Urszula Chojnacka
  • Karolina Dworkowska
Voucher na przelot należy wykorzystać do 15 grudnia 2015 r. od momentu ogłoszenia wyników konkursu. Oznacza to, że początek i koniec podróży odbędzie się w tym terminie. Voucher jest ważny dla jednej osoby. Zwycięzca vouchera może przekazać go innej osobie. Voucher dotyczy podróży na dowolnej trasie Wizz Air Hungary w ramach siatki połączeń własnych (z wyjątkiem rejsów Wizz Air Ukraine). Koszty wszelkich zmian, dokonanych po wystawieniu biletu przez Wizz Air oraz potwierdzeniu danych przez zwycięzcę, pokrywa lecący pasażer.

Model Airbusa A320 w barwach Wizz Aira, w skali 1:100 trafi do:
  • Weroniki Kłosowskiej
  • Kacpra Wielowiejskiego
  • Konrada Zawady
Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo. Dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów urodzinowych w Pasazer.com. Już dziś rozpoczniemy wspólną zabawę z firmą Boeing, w której do wygrania będą modele B787-8 Dreamliner.

grafika Pasazer.com
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama