×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz: Pierwsze urodziny Wizz Tours


Wizz Tours, platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych, wspierana przez Wizz Air, obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Działalność Wizz Tours zainaugurowano w październiku 2013 r. w celu zapewnienia większej wygody i oszczędności podróżnych*, poprzez połączenie niskokosztowej oferty Wizz Air do wielu miast, z wysokiej jakości pakietami wakacyjnymi.

Dzięki internetowemu kanałowi dystrybucji, przyjaznemu zarówno klientom jak i ich budżetom, Wizz Tours z myślą o konsumentach utrzymuje niskie ceny usług i udostępnia szeroką ofertę 30 tys. hoteli oraz tysięcy lotów realizowanych przez linie Wizz Air.

Wizz Tours w pierwszym roku działalności cieszył się ogromną popularnością. Odnotowano 40 tys. rezerwacji, dokonanych na stronie internetowej wizztours.com, która obecnie dostępna jest w trzech wersjach językowych: po angielsku, węgiersku oraz po polsku. Najpopularniejszymi kierunkami wybieranymi przez klientów Wizz Tours są: Rzym, Paryż, Londyn, Barcelona.


- Świętujemy urodziny platformy Wizz Tours! Za nami pierwszy rok, podczas którego z lotów Wizz Air można było korzystać w pakiecie z wakacjami Wizz Tours. Taka opcja daje naszym konsumentom zdecydowanie więcej swobody, niż gdyby mieli kupować lot i zakwaterowanie osobno. Loty realizowane przez Wizz Air na trasach do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Grecji, Hiszpanii, Włoch i innych krajów stanowią ogromne wsparcie dla oferty Wizz Tours - powiedział András Orosz, menadżer Wizz Tours.

- Poprzez naszą platformę, rodziny z dziećmi mogą zarezerwować słoneczny, wakacyjny wypad na 7 dni już od 1 190 PLN** lub odkrywać nieznane wcześniej miasta podczas 3-dniowych wycieczek do stolic już od 599 PLN**. Wizz Air i Wizz Tours to najlepszy wybór dla poszukujących niskich cen i wspaniałych wakacji - dodał Orosz.

* W porównaniu do zakupu biletu lotniczego i rezerwacji hotelowej dokonywanych osobno.

** Cena pakietu zawiera bilet lotniczy tam i z powrotem, zakwaterowanie w hotelu na wskazaną ilość nocy i osób. Cena biletu lotniczego zawiera podatki, opłaty obowiązkowe oraz jedną sztukę dużego bagażu podręcznego (56cmx45cmx25cm). Każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowej opłacie

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie