×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk: 21 proc. wzrost we wrześniu


We wrześniu w porcie lotniczym Gdańsk odprawionych zostało 334 504 pasażerów. Stanowi to 21% wzrost w porównaniu do września 2013 roku. Od początku roku gdańskie lotnisko obsłużyło już 2 537 243 podróżnych. To o 15% więcej w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku.

- W zeszłym miesiącu tłumaczyliśmy, niemalże fenomen doskonałych wyników Portu Lotniczego Gdańsk. Kolejny miesiąc przynosi nam znowu wzrost, jakiego pozazdrościć nam mogą inne lotniska. Oczywiście pamiętamy o teorii cykli koniunkturalnych i świadomi jesteśmy, że budowanie tak wysokich wartości „bazowych” trudne będzie do poprawienia w kolejnych okresach. Póki co, mimo wszechobecnych wahań rynkowych i naprawdę trudnej sytuacji w branży lotniczej, co miesiąc ogłaszamy kolejne dobre wiadomości i nowe rekordy. Świadomi, że nie będziemy zawsze na fali spektakularnych wzrostów, zamiast osiadać na laurach, nieustannie się rozwijamy i ciężką pracą umacniamy naszą stabilną pozycję w czołówce polskich lotnisk - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes portu lotniczego Gdańsk.gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie