×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Mecz Realu Madryt i AC Milan w Dubaju


Linie Emirates oraz Wydział ds. Turystyki i Handlu w Dubaju zapowiedzieli podczas konferencji prasowej towarzyski mecz pomiędzy Realem Madryt, zwycięzcą Ligi Mistrzów UEFA 2013/2014, a AC Milanem, 18-krotnym zdobywcą tytułów międzynarodowych.

Spotkanie, organizowane w ramach Dubai Football Challenge, odbędzie się na stadionie The Sevens w Dubaju we wtorek, 30 grudnia.



Mecz dwóch sponsorowanych przez Emirates klubów, który będzie mogło obejrzeć 40 tys. fanów, stanowić będzie podsumowanie niezwykle barwnego pod względem wydarzeń piłkarskich roku. Bilety na to spotkanie dostępne są już w sklepach Virgin Megastore i Time Out, a ich ceny rozpoczynają się od ok. 180 zł (200 AED). Przewiduje się, że zostaną wyprzedane w rekordowym czasie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że współpraca z DTCM przyciągnie do naszego miasta dwie z największych sponsorowanych przez nas drużyn piłkarskich. Dzięki partnerstwu z klubami i zespołami oraz poprzez wspieranie wydarzeń sportowych na całym świecie łączymy fanów z ich różnorodnymi pasjami - piłką nożną, rugby czy wyścigami konnymi. Jesteśmy pewni, że grudniowy mecz będzie pokazem umiejętności piłkarskich na najwyższym poziomie w wykonaniu najlepszych graczy na świecie - powiedział Szejk Majid Al Mualla, wiceprezes Emirates ds. operacji handlowych.


Pojedynek dwóch z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie będzie miał miejsce na stadionie Dubai Rugby Sevens. Jest to światowej klasy obiekt, posiadający bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Stadion może przyjąć jednorazowo 40 tys. fanów piłki nożnej i właśnie takiej liczby kibiców miasto spodziewa się 30 grudnia podczas starcia gigantów

Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.




gość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie