×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pociąg Słoneczny KM: 68 tys. pasażerów


Już od 10 lat pociąg „Słoneczny” cieszy się popularnością wśród podróżujących ze stolicy nad morze. W ciągu ostatnich wakacji z tego połączenia skorzystało prawie 68 tys. podróżnych.


10. edycja pociągu „Słoneczny” rozpoczęła się 28 czerwca. Pociąg woził podróżnych z Warszawy do Gdyni codziennie, do końca sierpnia. Osoby, które wybrały to połączenie Warszawy z Trójmiastem, płaciły 45 zł za bilet normalny, czyli 10 proc. mniej niż rok temu. Za tę cenę można było dojechać wygodnym klimatyzowanym wagonem piętrowym, a dodatkowo przewieźć psa i rower zupełnie za darmo. 

W pociągu była możliwość skorzystania z cateringu. Oprócz tego można było zakupić bilet ze zniżką handlową lub ustawową. W tym roku po raz pierwszy podróżni mogli zapłacić za bilet kartą płatniczą. Dodatkowo, z okazji 10-lecia Kolei Mazowieckich, oprócz akcji specjalnej pod hasłem „Słoneczny wysyp rabatowy”, przewoźnik przygotował dodatkową promocję w postaci 1000 biletów w specjalnej cenie 25 złotych. Podróż „Słonecznym” ze stolicy do Gdyni trwała około 5,5 h, czyli o około godzinę krócej niż rok temu.

Podczas wakacji 2014 z przejazdu wakacyjnym pociągiem Kolei Mazowieckich skorzystało blisko 68 tys. pasazerów, o 17 tys. więcej niż podczas 9. edycji połączenia.Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_67ca8 - Profil
gość_67ca8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie