×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Currywursty dla pasażerów airberlin za darmo


Pasażerowie podróżujący dziś (3.10) popołudniu na trasach krajowych w Niemczech linią airberlin mogą liczyć na darmowy ciepły poczęstunek - parówkę w sosie curry. Serwując tę popularną przekąskę przewoźnik chce uczcić Dzień Zjednoczenia Niemiec.Na darmowego currywursta może liczyć każdy pasażer airberlin na trasach wewnątrz Niemiec po godz. 12:30. Przekąska normalnie kosztuje 6,90 euro. 

Parówka w sosie curry, podobnie jak wszystkie inne potrawy w menu airberlin, jest przygotowywana przez restaurację Sansibar na wyspie Sylt. Currywurst jest zdecydowanie najpopularniejszą pozycją w pokładowym menu przewoźnika. Został wprowadzony do menu w 2007 r. Od tego czasu airberlin rocznie serwuje ok. 150 tys. porcji currywursta. 


Niemiecki przewoźnik szacuje, że za darmo rozda ok. 6 tys. porcji. 

Pasażerowie porannych lotów niezmiennie otrzymają do wyboru słodką bułkę lub precla. 

Normalnie na rejsach popołudniowych serwowana jest niewielka słodka lub słona przekąska. Jak przypomina w komunikacie prasowym airberlin, pasażerowie na niemal wszystkich lotach linii pomiędzy najważniejszymi niemieckimi miastami oraz na trasach o długości ponad 90 minut mogą zjeść ciepły posiłek bez zamawiania go przed lotem. Spółka dodaje jednak, że dla osób kupujących posiłek jeszcze przed wylotem wybór jest większy. 

Obchodzony 3 października Dzień Zjednoczenia Niemiec to oficjalna data połączenia NRD i RFN w jedno państwo w 1990 r. 

fot. airberlingość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie