×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TNT: Nowa identyfikacja marki


TNT, jedna z największych firm kurierskich świata, wprowadza nową identyfikację marki, podkreślając rolę pracowników i unikalną europejską sieć połączeń drogowych.


Nowe hasło „The People Network” odzwierciedla kulturę i misję firmy, która stawia na rozwijanie silnych relacji z klientami. Motto podkreśla, że TNT to sieć zaangażowanych ludzi, którzy pomagają klientom rozwijać biznes. Firma startuje z kampanią w ośmiu europejskich krajach i specjalną ofertą w 26 krajach. Kampania jest częścią strategii „Outlook”, pozycjonując TNT jako partnera małych i średnich przedsiębiorstw. 

W ciągu ostatnich 70 lat TNT zbudował największą w Europie sieć połączeń drogowych i lotniczych dla paczek i frachtu. 

 - Mamy jasną strategię, skupiamy się na naszych największych atutach: ludziach, ich podejściu do obsługi klientów, i naszej unikalnej sieci. Klienci to nie kody kreskowe, a my nie jesteśmy robotami. Indywidualne podejście i czas, który poświęcamy by zrozumieć czego naprawdę potrzebują firmy, odróżniają nas od innych - mówi Tex Gunning, dyrektor zarządzający TNT.

Inwestycja w markę TNT odzwierciedla strategię firmy tj. oferowanie dobrych jakościowo usług i rozwijanie sieci w Europie. Dlatego w najbliższych miesiącach wprowadzane będą nowe inicjatywy dla sektora MSP. Do 5 grudnia każda firma, która dotychczas (lub przez ostatnie pół roku) nie korzystała z serwisu TNT, może przesłać do jednego z europejskich miast przesyłkę drogową do 100 kg. TNT nie pobierze z tego tytułu żadnej należności. Platformą programu jest strona www.tnt.com.pl.

Tex Gunning z zespołem TNT

- Rynek międzynarodowych usług kurierskich rośnie w Polsce o kilka procent rocznie, natomiast krajowy o ok. 20 proc. Rodzimy rynek charakteryzuje ogromny potencjał popytu, wciąż wyższy niż w państwach „starej” Europy. Jesteśmy też świadkami konsolidacji rynku kurierskiego. Dziś TNT jest liderem rynku międzynarodowego z udziałem 30 proc., ma również stabilną pozycję na rynku krajowym na poziomie 6 proc. - mówi Piotr Buczkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału TNT. 

TNT realizuje w Polsce ważną inwestycję - Regionalne Centrum Usług Wspólnych. Warszawskie Centrum jest odpowiedzialne za realizację czynności transakcyjnych w obszarze księgowości, raportowania oraz administracji finansowej kilku europejskich oddziałów TNT. Centrum stworzy ponad 400 miejsc pracy do końca 2015 roku. Obecnie już 220 pracowników wspiera procesy finansowe oddziałów TNT w Polsce i Włoszech. W przyszłości polskie centrum będzie również realizowało obsługę księgową oddziałów w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu. W ostatnim kwartale przy centrali TNT na warszawskim Annopolu wybudowano siedzibę dla powiększającego się Centrum.

TNT jest jedną z największych na świecie firm dostarczających przesyłki ekspresowe. Codziennie, TNT dostarcza blisko milion przesyłek, od dokumentów i paczek po fracht paletowy. Firma ma rozbudowane sieci przewozu drogowego i lotniczego w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Pacyfiku oraz obu Amerykach. TNT zanotował 6,7 mld euro przychodów w 2013 roku.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_49189 - Profil
gość_49189
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie