Świąteczne bilety na Polski Bus

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
02 października 2014 14:00
Dziś (2.10) PolskiBus.com udostępnił w systemie rezerwacji nową pulę biletów na świąteczne i noworoczne podróże.
Reklama
Bilety można rezerwować na okres 1.12.2014-11.01.2015 w cenie od 1zł + 1zł za rezerwację na stronie internetowej przewoźnika.

- Otwarcie kalendarza na zimowy okres to doskonała okazja, aby już teraz zarezerwować bilety dla siebie i swoich najbliższych na przedświąteczne podróże oraz sylwestrowe wypady. To także idealny moment, aby udać się na zakupy do jednego z 22 polskich i 6 europejskich lokalizacji. Polecamy również odwiedzić jarmarki świąteczne. W tym celu możemy udać się na przykład do Wiednia, Pragi lub Bratysławy, gdzie będzie można poczuć niepowtarzalny świąteczny klimat najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych jarmarków europejskich. Pamiętajmy, że okres od początku grudnia oraz początek stycznia to przede wszystkim czas, w którym wiele osób decyduje się na wyjazd do rodziny i najbliższych. Dlatego warto jak najszybciej zaplanować swoją podróż i kupić bilety w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł - mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Tagi
polskibus

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy