×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Świąteczne bilety na Polski Bus


Dziś (2.10) PolskiBus.com udostępnił w systemie rezerwacji nową pulę biletów na świąteczne i noworoczne podróże.Bilety można rezerwować na okres 1.12.2014-11.01.2015 w cenie od 1zł + 1zł za rezerwację na stronie internetowej przewoźnika.

 - Otwarcie kalendarza na zimowy okres to doskonała okazja, aby już teraz zarezerwować bilety dla siebie i swoich najbliższych na przedświąteczne podróże oraz sylwestrowe wypady. To także idealny moment, aby udać się na zakupy do jednego z 22 polskich i 6 europejskich lokalizacji. Polecamy również odwiedzić jarmarki świąteczne. W tym celu możemy udać się na przykład do Wiednia, Pragi lub Bratysławy, gdzie będzie można poczuć niepowtarzalny świąteczny klimat najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych jarmarków europejskich. Pamiętajmy, że okres od początku grudnia oraz początek stycznia to przede wszystkim czas, w którym wiele osób decyduje się na wyjazd do rodziny i najbliższych. Dlatego warto jak najszybciej zaplanować swoją podróż i kupić bilety w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł - mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie